Word İle Alakalı Güvenlik Uyarısı Yapılmış

Uşak Cumhuriyet Basşavcılığı'nın yürütmekte olduğu FETÖ soruşturmasının kapsamında tanık olarak olarak ifade vermekte olan İ.O, öğrencilik ve de ''abilik'' döneminde katılım gerçekleştirdiği ''cemaat'' toplantılarına yönelik bilgi ile gözlemlerini detaylıca anlattı.

Word İle Alakalı Güvenlik Uyarısı Yapılmış
Bu içerik 106 kez okundu.

Uşak Cumhuriyet Basşavcılığı'nın yürütmekte olduğu FETÖ soruşturmasının kapsamında tanık olarak olarak ifade vermekte olan İ.O, öğrencilik ve  de ''abilik'' döneminde katılım gerçekleştirdiği ''cemaat'' toplantılarına yönelik bilgi ile gözlemlerini  detaylıca anlattı. 

Word kullanmayın!'

'"Etüt merkezi sorumlusu olarak her Pazar günü İzmir ili Bornova ilçesine cemaatin bir yurduna toplantıya gidiyordum. Yurdun ismini şu an hatırlamıyorum. Ege Üniversitesinin arka kısmında üniversite öğrencilerinin kaldığı bir yurttu. Burada tüm Ege bölgesi etüt merkezi sorumluları olarak toplanıp, haftalık raporlarımızı sunardık. Bize burada güvenlikle ilgili dersler verirlerdi. 


Harddiskleri gömmüşler!

'Örneğin: Laptop kullanımında iki laptop kullanmamızı cemaat işleri için kullandığımız laptop’u asla internete bağlamamamız gerektiğini çünkü WORD programının en büyük casus program olduğunu anlatırlardı. Hatta o yıl içinde bizden bütün Laptopların hard disklerini söküp aldılar ve yeni laptop hard diski verdiler bu hard diskleri de gömdüklerini bize söylemişlerdi.
 

uşak cumhuriyet baş savcılığı feto word
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
NBA İçerisinde Tarihi Bir Galibiyet
NBA İçerisinde Tarihi Bir Galibiyet
Gökhan Gönül Gecenin Adamı Seçildi
Gökhan Gönül Gecenin Adamı Seçildi