Uzman Çavuş'u İnşaat Amelesi Niçin Öldürdü?İnanmak Zor!

Uzman Çavuş'u İnşaat Amelesi Niçin Öldürdü?İnanmak Zor!
Uzman Çavuş'u İnşaat Amelesi Niçin Öldürdü?İnanmak Zor! serkan
Bu içerik 606 kez okundu.

Bir anlık sinir, bir anlık kızgınlık nöbeti bazen hayatların kararmasına sebep olabiliyor. Olay Konya’da meydana geldi. Mehmet Boğaz adlı kişi genellikle serbest işlerde çalışan inşaatlarda ekmeğini kazanmaya çalışan biriydi. Genellikle inşaatlarda bekçilik yapan Mehmet Boğaz bu sayede evine ekmek götürüyordu.

 

KULAĞINDAN VE BACAĞINDAN VURDU

 

Ama bekçilik yaptığı inşaatlardan birinde yaktığı ateş onun katil olmasına sebep olabilir. Konya'da bir inşaatta bekçilik yapan 51 yaşındaki Mehmet Boğaz, yaktığı ateşten rahatsız  olduğunu için kendisini ikaz eden daha önce asker olan gazi ünvanlı 34 yaşındaki Tufan Üçgül’ü bacağından ve kulağından tabanca ile vurduktan sonra polis merkezine gidip teslim oldu. Suçunu itiraf etti.

 

ATEŞİ SÖNDÜRMEM DEDİ
 

Son derece üzücü vaka saat 20.10 sıralarında merkez Selçuklu ilçesi Yazır Mahallesi Şafak Caddesi üzerinde bulunan bir inşaatta oldu. Her şey bir ateşin yakılmasıyla başladı. İddiaya göre  bekçilik yapan Mehmet Boğaz biriken kâğıt parçalarını ateşe verdi. Bu ateş yakıldıktan sonra dumanlardan rahatsız olan yan apartmandaki Tufan Üçgül Mehmet Boğaz’ın yanına gelerek ateşi söndürmesini talep etti. Ama bu talep inşaat işçisi tarafından kabul görmedi, Mehmet Boğaz bu ateşten rahatsız olmayacağını söyledi. Bir tartışma çıktı. Bu tartışma daha sonra şiddetli bir kavgaya dönüştü Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Mehmet Boğaz önce kasığından daha sonra sağ kulağından tabanca ile vurup olay yerinden kaçtı.

 

Yaralanan Üçgül’ün özel kuvvetlerde uzman çavuş olarak görev yaptığı öğrenildi

inşaat işçisi mehmet boğaz uzman çavuş konya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler