ÜMRAN'DAN ÜZÜCÜ HABER GELDİ

RUSYA MÜSLÜMAN KANI AKITMAYA DEVAM EDİYOR...HEM DE OLUK OLUK... ÜMRAN'IN ANNE VE BABASINDAN DA HABER ALINAMIYOR VE O ÜMRAN ARTIK.........

ÜMRAN'DAN ÜZÜCÜ HABER GELDİ
ÜMRAN'DAN ÜZÜCÜ HABER GELDİ serkan
Bu içerik 526 kez okundu.

Dünya onu bu fotoğrafla tanıdı. Adı Ümran... Dünyanın vicdanının ne kadar karalandığını gösteren bir kare. Ümran 5 yaşında. Ve doğduğu günden itibaren yaşadığı Suriye topraklarında barış göröemedi, salıncakta sallanamadı,gülemedi ve hep ağladı.

O üMRAN'DAN KÖTÜ HABER GELDİ.

Adı sadece "Dr. Muhammed" olarak belirtilen bir cerrah, BBC'ye yaptığı açıklamada, bombardımanda başından yaralanan Ümran'ın çok korktuğunu ve büyük şaşkınlık yaşadığını söyledi  . doktor Muahmmet çocuğun bombardıman sonrası büüyk bir şoka girdiğini ve tek sözcük bile konuşamadığını söyledi. Ayrıca anne ve babasının ölmüş olabileceği de yine dile getirildi.

RUSYA KABUL ETMİYOR.

Diğer  yandan Moskova, Dakneş’in evinin olduğu bölgedeki saldırının Rus ya da Suriye uçakları tarafından yapıldığı yönündeki haberleri kabul etmedi.  Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, Halep’in doğusundaki El Katerji Mahallesi’nin Moskova’nın kentteki sivillerin ayrılması için açtığı iki insani yardım koridorunun yanında olduğunu ve Rus uçaklarının bu bölgede saldırı düzenlemediğini söyledi.

Rusya bu fotoğrafın Rusya aleyhine probagandanın bir ürünü olduğunu söylüyor.

ÜMRAN RUSYA PROBAGANDA SURİYEİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler