Terörü Lanetleyen İmama Tepki Gösteren Haine Feci Dayak..

PKK FANATİĞİ DİYARBAKIR'DA FECİ DAYAK YEDİ ,,HAİN SERBEST KALDI.

Terörü Lanetleyen İmama Tepki Gösteren Haine Feci Dayak..
Terörü Lanetleyen İmama Tepki Gösteren Haine Feci Dayak.. serkan
Bu içerik 536 kez okundu.

Diyarbakır'da halk devlet birliği artık daha net görünüyor. Geçtiğimiz yıl Diyarbakır'ın en çok zarar gören semtlerinden olan Sur'da bu durum net biçimde dün cuma namazında göründü.

İMAMA TREPKİ GÖSTEREN ADAM LİNÇTEN KURTULDU

Cuma namazı hutbesinde imamın terörü lanetleyen konuşmasına kendi aklınca tepki gösteren PKK fanatiği zanlı camiden çıkartıldı,tekme tokat dövüldü,hain son anda kurtuldu.

HAİN SERBEST

DİYARBAKIR'ın merkez Sur İlçesi'ndeki tarihi Ulu Camii'nde cuma hutbesinde terör olaylarını kınayan imama,bir kişinin ayağa kalkıp müdahale etmesi üzerine olay çıktı. Cemaat tarafından tekme tokat camiden çıkarılan kişi, polis tarafından ‘hakaret’ suçlamasıyla ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

iCaminin içini ve avlusunu tıklım tıklım dolduran cemaate cuma namazı kıldıran imam Mehmet Said Yaz, hutbede, son dzamanalrda PKK’nın bombalı araçlarla yaptığı saldırılardan söz etti. Zalimin zulmüne Müslümanın sessiz kalmaması gerektiğini belirten imam Mehmet Said Yaz, “Babası, kardeşi kim olursa olsun, haktan yana söylemeli. Haksızlık var fakat Müslüman suskun. Hiç bir tepki yok. Bomba patlıyor, araçlar patlatılıyor, Diyarbakır’da, Elazığ’da, Van’da, şurada burada çocuklar ölüyor, parçalanıyor, kadınlar ölüyor, yaşlılar siviller ölüyor. Çocuğu öldüreni Allah kahretsin, kadını öldüreni Allah kahretsin” dedi.

kaynak dha

cami cemaati linç terörü lanetleyen imam tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler