Tarık Akan Kansere Yakalandı, Hayata Küstü

Tarık Akan Kansere Yakalandı, Hayata Küstü
Tarık Akan Kansere Yakalandı, Hayata Küstü serkan
Bu içerik 1028 kez okundu.

Magazin dünyası şok bir haberla sarsıld. Türkiye'nin önemli sinema yüzlerinden Tarık Akan'ın akciğer kanserine yakalandığı iddia ediliyor.

AKCİĞER KANSERİNE YAKALANDI

Tarık Akan da kanser illetinin pençesine düştü. Akciğer kanserine yakalandığı ve bir süredir tedavi gördüğü iddia ediliyor. Akciğer kanserine yakalanan Tarık Akan Bodrum’daki yazlığına kapandı. Hayata küstü, Bodrum’daki evinden dışarı çıkmıyor. Kimseyle görüşmüyor. Moralinin de iyi olmadığı belli.

Tarık Akan’ın akciğer kanserine yakalanması sosyal medyanın da gündemine geldi. Çok konuşuldu. Kimseyle görüşmüyor ama oğlu Barış Akan kendisini yalnız bırakmıyor.

TARIK AKAN KİMDİR ?

 Yeşilçam’ın en önemli yüzlerinden olan Tarık Akan, 1971 yılında ilk sinema filmi “Emine” ile göz önüne geldi. Ama ilk patlamayı Suçlu adlı filmle 1973 yılında yaptı. Bu yılda Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu” seçildi.

Yine aynı yılda Halit Akçatepe ile başrolünü oynadığı Canım Kardeşim adlı Türk sinema tarihinin en duygusal filmi ile büyük ses getirdi.

Fakat  belki de en büyük sıçramayı Rıfat Ilgaz’ın yönetmenliğini yaptığı Hababam Sınıfı adlı komedi filmiyle yaptı. Bu filmde Damat Ferit adlı karakter ile ön plana çıktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hindistan'daki Ölülerin Sayısı Çoğalmakta
Hindistan'daki Ölülerin Sayısı Çoğalmakta
Kızarmış Ördek Sattığından Dolayı Öldü
Kızarmış Ördek Sattığından Dolayı Öldü