Şehit Ömer Halisdemir'in Ailesi CHP'li Çıktı

ÖMER HALİSDEMİR'İN AİLESİ CHP'Lİ ÇIKTI. GELEN YARDIMLARI DA KABUL ETMEYEN AİLE HER ŞEYİ İLE ÖRNEK BİR AİLE. İŞTE AYRINTILAR...

Şehit Ömer Halisdemir'in Ailesi CHP'li Çıktı
Şehit Ömer Halisdemir'in Ailesi CHP'li Çıktı serkan
Bu içerik 1329 kez okundu.

O , kahramanımız. Darbecilerin en önemli askerlerinden Semih Terzi'yi öldürerek ve aynı zamanda kendisi de can evrerek tarihe mal oldu.

Şimdi onun adına hastaneler yapılıyor, köprüler yapılıyor, meydanlara adı veriliyor. 15 Temmuz ruhu adeta onun şahsında bir unutulmaz sembol oldu.

Sözcü gazetesinden Saygı Öztürk ilginç bir iddiada bulundu. Sözcü gazetesi yazarı Ömer Halisdemir'in ailesinin CHP'li olduğunu sosyal demokrat kültürden geldiği iddiasında bulundu.

Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk, darbe girişiminde cuntacılara ilk kurşunu sıkan Astsubay Ömer Halisdemir'in babası Hüseyin Halisdemir'in ailesinin Niğde'den ev aldığını aktardı.

YARDIMI KABUL ETMEYECEK KADAR GURURLU BİR AİLE...

"Darbe girişiminin kaderini değiştiren Astsubay Ömer Halisdemir'in ailesi de CHP'li çıktı" diyen Öztürk, "Hasan Hüseyin Halisdemir'in bankaya konut kredisi almak için başvurduğu, başvurusu kabul edilince bankadan aldığı borçla kendisine Niğde-Bor yolu üzerinde bulunan Sarıköprü mevkiinde bir ev aldığı anlaşıldı. Yapılmak istenen maddi yardımları kabul etmeyip borçla ev alan Halisdemir'in, şehit astsubayın babası olduğunu öğrenen Tapu Müdürlüğü görevlileri işlemleri yaparken, Halisdemir'le toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi" ifadesini kullandı

 

Ailesi CHP'li çıktı

Darbe girişiminin kaderini tayin eden  Astsubay Ömer Halisdemir'in ailesi de CHP'li çıktı. Ağabey Doğan Halisdemir'in, Bor İlçesi'ne bağlı Çukurkuyu Beldesi'nde daha önce CHP Belde Başkanlığı görevinde bulunduğu, halen partinin üyesi ve delegesi olduğu anlaşıldı. Halisdemir Ailesi'ne parti ayrımı gözetmeden tüm yurttan ziyaretçiler gelirken, CHP'nin Niğde'de bulunan tek İl Genel Meclisi Üyesi Rasim Yılmaz da kahramanın evine sık gidenler arasında yer alıyor.

ÖMER HALİSDEMİR CHP SAYGI ÖZTÜRK SÖZCÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü