Sanal Alışverişte Kolaylık

İnternet üzerinden alışveriş yapmak birçok insan için tehlikeli görünmüştür. Genellikle internetten alışveriş yaparsam kimlik bilgilerim kopyalanır veya kredi kartı bilgilerim alınır ve dolandırılırım diye düşünmektedir.

Sanal Alışverişte Kolaylık
Sanal Alışverişte Kolaylık mersin
Bu içerik 175 kez okundu.

            İnternet üzerinden alışveriş yapmak birçok insan için tehlikeli görünmüştür. Genellikle internetten alışveriş yaparsam kimlik bilgilerim kopyalanır veya kredi kartı bilgilerim alınır ve dolandırılırım diye düşünmektedir. Teknoloji ilerledikçe internetten alışveriş için güvenli alışveriş işlemleri geliştirilmiştir. Bunlardan bir kaçını size anlatacağız.

 

            Astropay, yüzlerce alışveriş firmasında alışverişinizi kimlik bilgileri ve kart bilgilerini vermeden, güvenlik problemi olmadan yapabileceğiniz ön ödemeli bir sanal karttır. Kartı satın aldığınızda size bir pin verilmektedir. Sanal pinlerinizle satın aldığınız kadar paranız olmaktadır.

 Astropay kart alınan birçok site bulunmaktadır. Alışverişinizi satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra sanal pini astropay bölümüne girerek işleminizi yapabilirsiniz. Kartınızda olan paranın hepsini kullanmak zorunda değilsiniz.

 

            Paykwik, internette güvenli alışveriş yapabileceğiniz ön ödemeli karttır. Dünyada birçok sitede bu kart geçerlidir. İstediğiniz ürünü güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Kartınıza ait 19 haneli pini girerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

            Otopay, diğer kartlar gibi sanal olan ön ödemeli karttır. Alışverişinizi yaparak 19 haneli kart no ve 4 haneli pini girerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Üye olmadan, başvuru yapmadan, kimlik bilgilerini vermeden bu kartları satın alabilirsiniz.

 

            Bu kartları satın almak çok kolay. İnternetten hiç bir bilgi paylaşmadan kartınızı alıyorsunuz. Kartınıza yükleyeceğiniz miktarı verilen banka hesabına göndererek pin kodunuzu alıyorsunuz. Artık güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı