Sağlıklı Ve Katıksız Unla Beslenin

Un, hamur işlerinde ham madde olarak kullanılan bir ürün olmasının yanı sıra hemen hemen herkesin hayatında önemli bir yere sahip olan ekmek gibi gıdanın temelini oluşturan bir ürünün de hammaddesidir.

Sağlıklı Ve Katıksız Unla Beslenin
Sağlıklı Ve Katıksız Unla Beslenin seobaz
Bu içerik 217 kez okundu.

            Un, hamur işlerinde ham madde olarak kullanılan bir ürün olmasının yanı sıra hemen hemen herkesin hayatında önemli bir yere sahip olan ekmek gibi gıdanın temelini oluşturan bir ürünün de hammaddesidir. Ekmeksiz bir hayat birçok insan için düşünülemez bir hayattır.

 

            Ekmek yemeden doymak nasıl ki birçok insan için aldatıcı bir beslenme yöntemi olarak görülüyorsa ekmek üretiminde kullanılan un için de uncu olarak faaliyet gösteren firmaların çalışma anlayışı o kadar önemlidir. Çünkü un tıpkı nişasta ve benzeri ürünler gibi bazı katkı maddeleri ile aldatıcı özelliklere kavuşturulabiliyor. Piyasada unun değerleri ile oynayarak daha fazla para kazanmak için çabalayan birçok firmanın olduğu bilinmektedir.

 

            Bu firmalar una bazı katkı maddeleri katarak unun ya ağırlığı ile oynamaktadırlar ya da üretilen ekmeğin daha büyük görünmesi için unun pişirilme safhasında daha fazla şişmesini sağlayacak maddeler ile unun özelliklerini değiştirmektedirler. Berrak Gıda sattığı ün ve türevi ürünlerde hiçbir şekilde bu tür hilelere başvurmadan ürünlerin kendi gerçek değerleri ile müşterilerine ulaşmasına büyük önem vermektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı