Rıdvan Dilmen'in Yeni Kanalı Belli Oldu

Bu sezon futbol maçlarının özeti konusunda epey tartışma var. Yorumcular özet olmayınca ön plana çıkıyor. O yorumculardan Rıdvan Dilmen bakın hangi kanalla anlaştı.

Rıdvan Dilmen'in Yeni Kanalı Belli Oldu
Rıdvan Dilmen'in Yeni Kanalı Belli Oldu serkan
Bu içerik 260 kez okundu.

TRT ve NTV Spor arasındaki spiker ve özet görüntüleri takasının ardında başka bir gerçek ortaya çıktı. Gamaspor'un verdiği habere göre ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen NTVspor'daki programlarının aksatmamak kaydıyla TRT'de yorumculuk yapacak.

TRT ile NTV Spor kanalları arasında Türk sporunda eşine az rastlanır bir takas gerçekleşeceği daha önce belirtilmişti.
Anlaşmaya göre TRT, NTV Spor çatısı altında bulunan Murat Kosova, İsmail Şenol ve İhsan Bayülken'e TRT'den yayınlanan Euroleague maçlarını anlattırabilecek, bunun karşılığında NTV Spor da Spor Toto Süper Lig maçlarının özetlerini yayınlama hakkına kavuşacaktı.

Ancak anlaşmanın bununla sınırla kalmadığı öğrenildi. Gamaspor'un haberine göre bu paketin içinde Rıdvan Dilmen'in de olduğu ifade edili. Yani NTV'nin değişilmez ismi Rıdvan Dilmen bundan sonra TRT ekranlarında da olacak.
Tecrübeli futbol adamının NTV'deki yayınlarıyla çakışmaması şartıyla TRT'de bazı futbol programlarına konuk olacağı belirtildi.

kaynak cumhuriyet.com

 
 
rıdvan dilmen trt ntv spor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü