Renkli Toplar Oyunu oyna

Oyunu Fare yardımıyla oynayacaksınız. Başlattıktan sonra ekrana bir roket atar gelecektir. BU roketin ucun değişik renklerde toplar oluşacak.

Renkli Toplar Oyunu oyna
Renkli Toplar Oyunu oyna seobaz
Bu içerik 519 kez okundu.

Oyunu Fare yardımıyla oynayacaksınız. Başlattıktan sonra ekrana bir roket atar gelecektir. BU roketin ucun değişik renklerde toplar oluşacak. Amaç bu renkli topları ekranın kenarlarında döner halde bulunan renkli toplar zincirindeki aynı renkte olanlara isabet ettirmektir. Ateş eder gibi fare aracılığıyla bu topları fırlatacaksınız.

Dikkat edilmesi gereken nokta farklı renkteki toplara değmemesini sağlayarak puan kazanmaktır. Atılan topların yönü ne kadar aynı tonda topa çarparsa o kadar top patlatıp seviye atlayabilirsiniz. Tam 10 seviye kadar yükselme imkânınız bulunuyor. Zincirdeki toplar bittikçe ardından yeni topla gelecektir. Kısa süre içerinde elinizdeki toptan kurtulmanız gerekiyor. Aksi durumda biriken toplar yüzünden oyunu kaybetmiş sayılırsınız. Ekranın üst tarafında bulunan çubuk şeklindeki butondan ne kadar zamanınız kaldığını görebilirsiniz. Ateş etmediğiniz zamanlarda bu çubuk kırmızı renkte yükselmeye başlayacaktır. Tamamen dolduğunda da oyun otomatik olarak kendini bitirecektir.

 Bu tip oyunlarda eli çabukluğu çok önemlidir. Oyunun görünüm olarak da birçok özelliğini yeniden yapılandırabilirsiniz. Rengini ya da arka planda çalan şarkıyı kapatabilirsiniz.

http://www.rekoroyun.com/renkli-toplar.html

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi