PANA FİLM KURTLAR VADİSİ "DARBE" HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

Pana Film gerekli açıklamayı yaptı

PANA FİLM KURTLAR VADİSİ
PANA FİLM KURTLAR VADİSİ serkan
Bu içerik 306 kez okundu.

Bilindiği gibi Kurtlar Vadisi Darbe ismi 15 Temmuz tarihinden önce patenti alınmıştı. Bu akıllarda soru işareti bırakmış oalcak ki söz konusu şahıslar hakkında inceleme başlatılmıştı.  Hatta Necati Şaşmaz da ifade vermek için adliyeye gitmişti.

PATENT ENSTİTÜSÜ ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

FETÖ'nün 15 Temmuz'da gerçekleştirmek istediği darbe kalkışması öncesinde "Kurtlar Vadisi Darbe" ismi için patent başvurusu yapan Pana Film hakkında, Türk Patent Enstitüsü'nün şikayeti üzerine "darbe" soruşturması başlatılmıştı. Pana Film konuya açıklık getirdi ve bunun soruşturma değil bilgisine başvurma olduğunu iddia etti.


PANA FİLM'DEN AÇIKLAMAAçıklamada, şöyle denildi:

"Pana Filim yetkililerinin terör savcılığına ifade verdiği hakkında yapılan haber ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır. Sayın savcılık makamınca şirket yetkililerinin konu hakkında bilgisine başvurulmuştur. Şüpheli sıfatıyla ifadeleri alınmamıştır. Aksine yapılan haberler maksatlı ve kötü niyetlidir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur."

SÜREÇi HATIRLAYALIM
Pana Film adına Ali Çavuşoğlu, 24 Mayıs'ta Türk Patent Enstitüsü'ne (TPE) başvurarak "Kurtlar Vadisi Darbe" ibaresini markalaştırmak talebinde bulunmuştu.

Başvuru incelendiği sırada 15 Temmuz günü FETÖ tarafından 241 şehit verdiğimiz darbe kalkışması meydana gelmiş, TPE de bu gelişme üzerine başvuruyu reddetmekle kalmamış, savcılığa ihbarda bulunmuştu.


kaynak medyaradar.com

pana film darbe kurtlar vadisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi