Özel Günlere İçin Davetiye ve Parti Malzemeleri

Özel günler genelde evlendiğiniz, nişanlandığınız ya da bebeğinizin doğduğu gibi sizin için son derece güzel anlamlar taşıyan anlardır.

Özel Günlere İçin Davetiye ve Parti Malzemeleri
Özel Günlere İçin Davetiye ve Parti Malzemeleri seobaz
Bu içerik 209 kez okundu.

Özel günler genelde evlendiğiniz, nişanlandığınız ya da bebeğinizin doğduğu gibi sizin için son derece güzel anlamlar taşıyan anlardır. Bu anları daha da ölümsüzleştirmek istediğinizde mutlaka bu günlere özel olarak hazırlanan küçük objeler sizin için büyük bir manevi değer taşımaktadır. Bu objeler ne kadar güzel olursa insanların akıllarında da o kadar kalıcı bir yer edinecektir. Nikâh şekeri ya da bebek şekeri gibi konularda çok güzel tasarımların bulunması özellikle hanımları son derece cezbetmektedir. Bebek şekeri genelde bebek doğduğunda bebek görmeye gelen misafirlere sunulmaktadır.

Lavanta Kesesi

Bebek doğumu kutlamalarında ya da nişan törenlerinde dağıtılan lavanta keseleri son derece şirin olmakla birlikte sizin en güzel günlerinizin güzel bir nişanesi olacaktır. Bu güzel nesneyi istediğiniz şekillerde tasarlattırma şansınız bulunmaktadır. Bir nikâh şekeri kadar güzel olan ürünler özel günlerine güzel bir anlam katacaktır.

Davetiye Modelleri

Törenlerin vazgeçilmez detayı olan davetiyeler her zaman ilgi çeken tasarımlarla süslenmektedir. Bu tasarım davetiye modelleri genel olarak daha tarz bir şekilde hazırlanmakta ve düğün davetiye modellerine son derece güzel bir anlam yüklemektedir.

Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyeleri son yıllarda genel olarak komik ya da muzip şekillerde hazırlanmaktadır. Eskisi gibi güllerden çiçeklerden değil de çöp bebeklerden ya da komik yazılardan tasarlanan bu modeller son derece dikkat çekmekte ve insanların düğüne olan ilgisini çoğaltmaktadır.

Söz ve Nişan Tepsisi

Söz ve nişanda kullanılan tepsiler son derece önemlidir. Bu konuda son derece güzel bir tasarımlar bulunan tepsilerde daha çok dantellerden kurdelelerden süslenmiş tepsiler daha çok tercih edilmektedir. Bu güzel tepsiler çeyiz içerisinde de yıllarca saklanmaktadır.

Gelin Buketi

Gelin çiçeği bir düğünün en önemli ayrıntısıdır. Genelde gelin olacak hanımlar gelin çiçeği tasarımını yıllarca saklayabilecekleri ya da evlerinin bir köşesinde kullanabilecekleri şekilde tasarlattırmaktadırlar.

Parti Paketi

Parti malzemeleri ürünlerinin bir arada sunulduğu paketlerde genelde bir partide ihtiyacınız olabilecek birçok ürün bulunmaktadır. Bir parti paketi satın aldığınızda parti malzemeleri yanında birçok parti hizmeti de satın almış olabilmektesiniz.

Kokulu Taş

Kokulu taşlar genelde şirin şeffaf tüllerin içerisinde güzel kokular eşliğinde davetlilere ikram edilmektedir. Partilerde oldukça güzel bir jest gibi sunulan bu taşlar evlerde bir anı olarak saklanılmaya da son derece müsaittir.

Bu özel günlerinizde ihtiyacınız olan tüm düğün ve parti malzemeleri www.mevsimbahar.com adresinden sipariş edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi