Ölenler Kürt Olunca HDP Saldırıyı Lanetledi! Gerçek Yüzleri Bu

Hain saldırıda ölenler kürt kökenli vatandaşlarımız olunca her zaman sus pus olan HDP birden şaha kalktıBölgede her gün şehit veriyoruz ama kınayan HDP yoktu.Ölen kürt kökenli vatandaşlarımız olunca HDP denen ajan yuvasının artıkları harekete geçti. Saldırıyı kınadı,i

Ölenler Kürt Olunca HDP Saldırıyı Lanetledi! Gerçek Yüzleri Bu
Ölenler Kürt Olunca HDP Saldırıyı Lanetledi! Gerçek Yüzleri Bu serkan
Bu içerik 934 kez okundu.

Bölgede her gün şehit veriyoruz ama kınayan HDP yoktu.Ölen kürt kökenli vatandaşlarımız olunca HDP denen ajan yuvasının artıkları harekete geçti. Saldırıyı kınadı. Bölgenin vekilleri Gaziantep'e doğru yola çıktı.İncelemelrde bulunacaklar.

hDP Merkez Yürütme Kurulu, Gaziantep'teki saldırı ile ilgili olarak yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, "Gaziantep'teki insanlık düşmanı saldırıyı lanetliyoruz. Gaziantep'te Şahinbey ilçesine bağlı Akdere Mahallesi'ndeki partili üyelerimizin düğününe yönelik terör saldırısı sonucunda salonda bulunan çoğunluğu kadın ve çocuk çok sayıda yurttaşımız yaşamını yitirdi, çok sayıda yaralımız var. Acımız büyük. Bu saldırıyı yapanları, arkasındaki güçleri, zihniyeti en sert biçimde kınıyor ve lanetliyoruz. Yaşamını yitirenlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve halkımıza başsağlığı ve sabır, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Eş Genel Başkanlarımız ve milletvekillerimizden oluşan bir heyet Gaziantep'e gitmek üzere yola çıkmıştır" denildi.

 
hdp şahinbey düğün salonu patlama kınama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler