Mayo Çeşitleri

Mayo Çeşitleri
Bu içerik 200 kez okundu.

Pierre Cardin adı bu yaz, güneşi üzerinize taşıyan renkli ve şık mayo modelleri ile sahillere kavuşmuş. Tek parça mayolarda tekrar edilen alçak bacak kesimi ile yuvarlak hatlar vurgulanmaya çalışılmış. Aslında bu şekilde 50’li yılların havasına bir geri dönüş yaşanmış gibi görünüyor.

Bikini Modelleri

Markanın bikini modelleri ise çok daha fazla çeşitlilik göstermektedir ve günümüz sahil modasını yakalamıştır. Öncü yaklaşımı ile farklı kalça ve göğüs şekillerine sahip her beden tipine uygun kesimlerde, farklı modeller üreten firma bu yaz sezonunda desen kullanımına ağırlık vermiş gibi görünmekte. Ayrıca koleksiyonda her yaş aralığının düşünüldüğü model çeşitliliğinden de fark ediliyor. Yüksek belli çeşitleri ipli modeller ile yan yana görebiliyoruz.

Gecelik Ürünleri

Bu senenin gecelik tasarımları ağırlıklı olarak beyaz ve pudra gibi açık renklerde... Çoğunlukla askılı olarak ve boru şekline tasarlanmış geceliklerde saten ve ipekli gibi kumaşlar tercih edilmiş. Pierrecardin.com.tr internet adresinden seçilerek sipariş edilebilen ürünler özellikle yaz gelinlerine ve çeyizlere oldukça uygun görünüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
iTunes'in Planı Çok Büyük
iTunes'in Planı Çok Büyük
Google Üzerinde Film Arayanlara Önemli Değişiklik
Google Üzerinde Film Arayanlara Önemli Değişiklik