KOCAN BANA BU HEDİYELERİ ALDI

Türkiye magazin gündemini sarsan olay İbrahim Kutluay ve Demet çiftinin boşanması. Boşanmanın detayları ortaya çıkmaya başladı.

KOCAN BANA BU HEDİYELERİ ALDI
KOCAN BANA BU HEDİYELERİ ALDI serkan
Bu içerik 597 kez okundu.
 Bir paket... Eve gelen bir paket artık bütün ilişkiyi kökünden sökmüştü. O pakette özel hediyeler vardı. İşte o paket bütün her şeyi en başa döndürdü. Daha önce barışan çift srtık bu paket olayından sonra tamamen birbirinden ayrıldı
Demet Kutluay, aylarca küs kaldığı eşi İbrahim Kutluay ile barışmıştı. Bir süre sonra kendisine gelen bir paketle sarsıldı. O paketten, bir mektup ile bazı eşyalar çıktı
 
O PAKETTEN İHANET ÇIKTI
 
İbrahim-Demet Kutluay çiftinin 11 yıllık evliliğinin bitmek üzere olduğunu geçen hafta tüm Türkiye benim haberim ile öğrenmişti.
 
Boşanma kararı alan Demet Kutluay, biten evliliğiyle ilgili konuşmadığı için yalan yanlış bilgiler havada uçuşuyor. Doğrusunu yine benden öğrenin...
 
AFFETMESİ İÇİN EŞİNE YALVARMIŞ
 Bu durumu öğrenen İbrahim Kutluay pişman da olmuş. Yalvarmış yakarmış.Ama nafile...
Ancak İbrahim Kutluay eşinin önünde diz çöküp, "Söz veriyorum bir daha bunları sana yaşatmayacağım. Beni affet" diye yalvarınca, Demet Kutluay da, iki çocuğunun hatırına ihaneti içine sindirip eşine bir şans daha vermiş.
 
Uzun süre birlikte hiç görünmeyen çiftin son yedi-sekiz aydır mutluluk pozları vermesinin nedeni de bu işte...
 
ncak Demet Kutluay, geçen ay eşinin kendisine verdiği sözleri tutmadığını öğrenmiş. İbrahim Kutluay'ın telefonunda, 2012'de adının aşk dedikodularına karıştığı kadınının çıplak fotoğrafını ve mesajlarını yakalamış.
 
Üstüne üstelik o kadın, İbrahim Kutluay'ın kendisine aldığı hediyeleri bir paket yapıp 'Eşinin bana aldığı hediyeler' notuyla Demet Kutluay'a göndermiş.
 
Bu gelişmelerin üzerine 'Artık yeter' diyen Demet Kutluay, önce çocuklarına uygun bir dille babaları ile evliliklerinin yürümediğini ve boşanacaklarını söyleyip avukatı AslıHatemi'ye vekalet vermiş.
 
brahim-Demet Kutluay çiftinin barışmasını en çok isteyenlerden biri de Demet Kutluay'ın kayınpederi ve kayınvalidesi Burhan-Meral Kutluay.
 
Çift, geçen hafta haberimin çıktığı günün sabahında soluğu Demet Kutluay'ın yanında almış. Boşanma kararından vazgeçmesi için gelinlerine saatlerce dil dökmüşler. Bu arada akşam Raşit Bağzıbağlı'nın defilesine çıkan Demet Kutluay'ı, kayınvalideler yan yana izleyip alkışlamış.
 
Anne-baba Kutluay çifti, 15 Temmuz 2005'ten bu yana devam eden evliliğin bitmesini hiç istemese de Demet Kutluay, evliliği kafasında kesinlikle bitirmiş.
 
Yakınlarının söylediğine göre geri adım atmaya da hiç mi hiç niyeti yokmuş...
 
Bülent Cankurt - GÜNAYDIN
 
 
 
kutluay demet şener boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı