İmaj Çalışmaları İyi Fikir’de Konuşulacak

TRT 1 Gündüz Kuşağında ‘İyi Fikir’ Programı ve ‘Adını Sen Koy’ Dizisi Ekranlara Gelecek

İmaj Çalışmaları  İyi Fikir’de Konuşulacak
İmaj Çalışmaları  İyi Fikir’de Konuşulacak Vadi Ay
Bu içerik 412 kez okundu.

Hafta içi her gün 09.30’da TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan İyi Fikir 16 Kasım Çarşamba günü Ece Erken’in sunumuyla ekrana gelecek. Sağlıktan modaya, psikolojiden, manevi konulara, leziz yemek tarifleri, ev ekonomisi, aile sağlığı ve birçok ‘İyi Fikir’ TRT 1 ekranında olacak. 5 gün boyunca özel konuklarıyla, farklı konuların ele alınacağı programda izleyicilerin soruları yanıt bulacak.

 

Öte yandan başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı, tüm imkânsızlıklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkını konu alan Adını Sen Koy, 16 Kasım Çarşamba günü saat 17.10’da TRT1 ekranında olacak.

 

Adını Sen Koy 43. Bölüm

Ömer, Leyla ve Yener’in birlikte fotoğraflarını görünce Zehra’ya olan tepkisini daha da artırır, Zehra bu konuda da Ömer’den destek görememiş yalnız kalmıştır. Üstelik Alev boş durmamaktadır, bu kez de Leyla’nın şirketine gidip patronuna iş teklif eder. İş çıkışı Leyla’yı evine bırakma bahanesiyle evine kadar gider. Henüz Alevin gerçek niyetini bilmeyen Leyla, onu kahve içmek için içeri çağırır. Bütün bunları öğrenen Zehra, arkadaşının yanına gitmek için evden çıkar ama yolda Ömer arar ve hemen şirkete gelmesini ister. Zehra büyük bir ikilem içinde kalmıştır, Leylanın yanına gidip onu Alev belasından mı kurtarmalı yoksa Ömer’i dinleyip şirkete mi gitmelidir…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı