HAİNLER DURMUYOR ! ŞEHİT SAYISI ÇOK ARTTI !

HAİNLER DURMUYOR ! ŞEHİT SAYISI ÇOK ARTTI !
HAİNLER DURMUYOR ! ŞEHİT SAYISI ÇOK ARTTI ! serkan
Bu içerik 246 kez okundu.

Terör bitmek bilmiyor. Türkiye kökünü kurutmak istiyor ama dış güçlerin desteğiyle küçüleceğine büyüyeN PKK yien üs bölgesine saldırdı .İlk önce 4 askerin şehit olduğu haberi geldi.

Sonra bu sayı 4'e çıktı.Saldırıda 8 asker de yaralandı.

PKK ,Abalı ve Tapantepe bölgeleri araındaki askeri merkezlere saldırdı. 5 asker şehit oldu.Hemen yaralı askerler helikopterlerle askeri, hastanelere kaldırıldı. KABİNGÖL,KARLIçan hainleri yakalamak için operasyon başlatıldı.

DİYARBAKIR'ın Lice İlçesi'nde bir grup PKK'lı teröristin, Abalı ile Tapantepe bölgeleri arasında oluşturulan askeri üs bölgesine roketatar ve otomatik silahlarla saldırısında 4 asker şehit oldu, 8 asker de yaralandı. Kaçan teröristleri etkisiz hale getirmek için hava destekli operasyon başlatıldı.

 

 

LİCE'NİN 14 KÖYÜNDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GELDİ

Son olarak Bingöl Karlıova'da mayınlı saldırı düzenelyen PKK  1 ASKERİ daha şehit etti.

 

Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin üs bölgesine düzenlediği ve 4 askerin şehit olduğu, 8 askerin de yaralandığı saldırının ardından Lice Kaymakamlığı 14 köy ve bağlı mezralarda buğun saat 12.30'dan itibaren sokağa çıkma yasağı getirildiğini açıkladı. Lice Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi:

 

"Halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla, 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 32/Ç maddesi gereği ilçemiz Kıralan, Dernek, Çeper, Yamaçlı, Acımeşe, Ergin, Tuzla, Birlik, Şenlik, Sumaklı, Çalıbükü, Aspeyen, Akçapınar, Puneyn, köyleri ve bunlara bağlı mezralarda; 24.08.2016 Çarşamba günü saat 12.30'dan geçerli olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir. Söz konusu yasağa vatandaşlarımızın uyması kendi can ve mal güvenlikleri açısından önem arz etmekte olup, yasağın bitim süresi ayrıca duyurulacaktır."

 

 

PKK ABALI KARLIOVA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Rusya Tartus'ta Yer Alan Üssünü Genişletme Kararı Aldı
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü
Hindistan'da Raydan Çıkan Trende 36 Kişi Öldü