Gülen'in Naim Süleymanoğlu Düşmanlığının Sebebi Neymiş?

Gülen'in Naim Süleymanoğlu Düşmanlığının Sebebi Neymiş?
Gülen'in Naim Süleymanoğlu Düşmanlığının Sebebi Neymiş? serkan
Bu içerik 581 kez okundu.

FETÖ örgütünün lideri Gülen meğerse Olimpiyat ve Dünya şampiyonu Naim Süleymanoğlu'nu hiç sevmiyormuş.Elbette bir nedeni var.

Gülen'i soruşturan Mit elemanı bir kişi Naim Süleymanoğlu'nun yakın akarabasıymış. Bu yüzden Gülen meclis toplantılarda, sohbetlerde Naim Süleymanoğlu2nu hiç sevmediğini sıkı sık tekrarlarmış.

SÖZ NAİM'DE 

Gülen, 1990'da aranırken Burdur'da yakalanıp İstanbul'a getiriliyor. MİT'in Beşiktaş Yıldız'daki merkezinde sorguya çekiliyor. Onu sorgulayan da, şu an emekli olan MİT'çi bir akrabam. İfadesinde 'Şeker ve tansiyon hastasıyım' demiş. Bir süre sonra da Ankara'dan gelen bir telefonla serbest bırakılmış. Benim akrabam da birkaç tokat vurmuş. Akrabam olduğunu öğrenince bana karşı olumsuz haberler yaptırmaya başladı.

1990'lı yıllarda spor camiasından bunlarla direkt veya dolaylı olarak çok sayıda insan sohbetlerine gidip onlara yakınlık gösteriyordu. Beni hem koruma polisim hem de devletin önemli yerlerinden vatansever tanıdıklarım, 'Sakın toplantılarına katılma. Dikkatli ol. Sen şimdi gündemdesin. Dünya, Türkiye seni konuşuyor. Bunların şovuna alet olma' diyerek uyardı. FETÖ toplantılarına katılmadığım için beni hedef seçtiler. İlerleyen dönemlerde koruma polisim alındı. Önemli yerlerde yöneticilik yapmamı engellediler. Tekliflerine hayır deyince bana kafayı taktılar.

naim gülen fetö mit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı