GÖZÜ DÖNMÜŞLER 70 YAŞINDAKİ KADINA ACIMADILAR VE...

GÖZÜ DÖNMÜŞLER 70 YAŞINDAKİ KADINA ACIMADILAR VE...
GÖZÜ DÖNMÜŞLER 70 YAŞINDAKİ KADINA ACIMADILAR VE... serkan
Bu içerik 518 kez okundu.

70 Yaşındaki Kadını Bakın Nasıl Ağlattılar?

HIRSIZLARDAN ÇOK ÇEKMİŞ

Üzücü ve düşündürücü olay Ağrı’nın Doğubeyazıt ilçesinde meydana geldi. Bedevi Çelik 70 yaşında tek başına yaşayan bir kadın. Kendi halinde kimseye zararı dokunmayan, bakıma muhtaç bir kadın olan Bedevi Çelik hırsızlardan çok çekmiş.

200 TL’SİNE GÖZ DİKTİLER

İşte bu yaşlı kadının evinde defalarca hırsız girdi. Yaşlı kadının zor durumunu bilen hırsızlar bu durumu sürekli kullanmış ve yaşlı kadının zor durumda sakladığı beş kuruşuna musallat olmuş. Yine iki gün önce yaşlı kadının evine giren hırsızlar yaşlı kadının 200 TL’sini çalıp kayıplara karışmışlar. Bedevi Çelik bu olayı anlatırken göz yaşlarını tutamadı. Çelik anne ve babasına bakmak için hiç evlenmemiş, yuva kurmamış. Yalnızlık kaderi olmuş Bedevi Nine’nin.

Geçimini yardımsever kişilerin yardımlarıyla ve kaymakamlığın ödediği paralarla sağlayan Bedevi Çelik  yeni yapılan bahçeli kerpiçten evine defalarca hırsızların dadandığını söylüyor. Evin penceresini kıran hırsızlar evin her tarafını deşiyor, alt üst ediyor ve Bedevi Çelik’in zor günler için sakladığı 200 TL’SİNİ alıp kaçıyor.

Bedevi Çelik hırsızlardan çektiğini hiçbir şeyden çekmediğini dile getiriyor ve bu utanmazların yaptıklarına anlam veremiyor. Hakkını her şeye rağmen helal ettiğini söyleyen Bedevi Çelik tek başına yaşadığını ve zor günleri için sakladığı beş kuruş parasına hırsızların musallat olduğunu söyledi. Bu hırsızlardan çok çektiğini anlatan Bedevi Çelik artık huzur içinde yaşamak istediğini ve bu hırsızların yakalanması gerektiğini söylüyor.

KAYNAK DHA http://m.34volt.com/70-yasindaki-yalniz-kadini-hirsizlar-yine-aglatti-haberi-413632/

AĞIR DOĞUBEYAZIT BEDEVİ ÇELİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi