FETÖ'den Yakalananların Arasında O İsim Dikkat Çekti

İzmir ili içerisinde devam ettirilen FETÖ operasyonu dahilinde hakkında yakalama kararı yer alan 30 tane şüpheliden, aralarında silahlı bir özel güvenlik görevlisinin de yer aldığı 24 tane şüpheli yakalandı. Yakalanmış olan şüphelilerin arasında örgüt lideri olan Gülen'in öğrencileri arasında bulunan ve de sohbet hocalığı gerçekleştiren Alaattin Kırkan da yer alıyor.

FETÖ'den Yakalananların Arasında O İsim Dikkat Çekti
FETÖ'den Yakalananların Arasında O İsim Dikkat Çekti darkdevil
Bu içerik 177 kez okundu.

İzmir ili içerisinde devam ettirilen FETÖ operasyonu dahilinde hakkında yakalama kararı yer alan 30  tane şüpheliden, aralarında silahlı bir özel güvenlik görevlisinin de yer aldığı 24  tane şüpheli yakalandı. Yakalanmış olan şüphelilerin arasında örgüt lideri olan Gülen'in öğrencileri arasında bulunan ve  de sohbet hocalığı gerçekleştiren Alaattin Kırkan da yer alıyor.

İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, FETÖ'nün İzmir yapılanmasına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında, hakkında yakalama kararı bulunan 30 şüpheliye yönelik bu Sabah operasyon yaptı. Birçok adrese eş zamanlı yapılan operasyonlarda şu ana kadar 24 şüpheli yakalandı.

Yakalanan şüpheli şahısların bir kısmının silahlı özel güvenlik görevlisi olduğu, şahıslarda 'Bylock' programının olduğu, bir kısmının da terörist başının talimatıyla örgütün finansal desteğini sağlayan Bank Asya'ya para aktardığı ileri sürüldü.

Yakalanan şüpheli şahıslar arasında örgüt lideri Fetullah Gülen'in öğrencileri arasında yer alan ve sohbet hocalığı yapan Alaattin Kırkan'ın olması dikkat çekti.

 

izmir feto operasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler