Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Şüphesiz ki sosyal paylaşım sitelerinden en çok kullanılanı "facebook"tur. Hayatımıza girdiği andan itibaren birçoğumuzun neredeyse her gün paylaşım yaptığımız bir ağ haline gelmiştir.

 Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?
 Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır? mersin
Bu içerik 271 kez okundu.

             Şüphesiz ki sosyal paylaşım sitelerinden en çok kullanılanı "facebook"tur. Hayatımıza girdiği andan itibaren birçoğumuzun neredeyse her gün paylaşım yaptığımız bir ağ haline gelmiştir. Kimi zaman video, kimi zaman bir söz, bir şiir paylaşarak duygularımızı ifade etmeye çalıştığımız bu ağda paylaşılan videoları beğendik ve hatta indirmek istedik. Video indirme işlemini kolaylaştıracak bir sitedir www.videoindirici.com.

 

            Bu site aracılığıyla facebookta beğendiğiniz videoların url'sini sitenin ana sayfasında yer alan arama bölümüne kopyala yapıştır yaparak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Kullanımı ve uygulaması oldukça basit olan bu site sayesinde videoları hızlı ve ücretsiz olarak indirebileceksiniz. İndirme işlemi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Aynı zamanda sitede inmeyen videolar için de bir not mevcuttur. İnmeyen videolar için oynatılan videolar için mouse sağ tıklayarak farklı kaydet seçeneği ile de video indirme işlemini başlatabileceğiniz açıklanmıştır.

 

            Bu site aracılığıyla video indiremeyen facebook kullanıcısı kalmayacaktır. Facebook video indir seçenekleriyle video indirme işlemi yapabileceğimiz pek site mevcut değildir. Ancak bu site sayesinde video indirme işini eğlenceli ve kolay hale getireceksiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı