Eşleri Çalışmaya Gidiyoruz Deyip Jigoluluk Yapmış

Bu kadar da olmaz dedirten cinsten haber İzmir'den geldi. İzmir^'de kız kardeşler eşlerinin yaptığı işi öğrenince bakın nasıl bir karar aldılar?

Eşleri Çalışmaya Gidiyoruz Deyip Jigoluluk Yapmış
Eşleri Çalışmaya Gidiyoruz Deyip Jigoluluk Yapmış serkan
Bu içerik 844 kez okundu.
Çapkınlık yapmışlar ama işimiz var diye saf iki kız kardeşi kandırmışlar. Hem de bunu aylardır yapıyorlarmış.Kocaların eve geç gelmeleri yakayı ele vermelerine neden oldu.
 
Akşam'ın haberine göre, İzmir'de ikamet eden F.Y. eşinin aynı şirkette çalışan arkadaşını kız kardeşiyle tanıştırdı. Aynı gün dünya evine giren iki kız kardeş F.Y ve N.A aynı apartmanda altlı üstlü oturmaya başlad
ı.Muhabetleri ilerledi.Bu aradea kız kardeşlerinin eşleri akşamalrı eve geç gelmeye başaldı. Mesai saati dışında geziyorlardı. Aslında jigololuk yaptıkları ortaya çıktı.Eve de gelmemeye başlayınca iki kız kardeş şüphelendi.


İNTERNETTE ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI GÖRDÜLER
Bunu araştıran F.Y, eşinin ve eniştesinin jigololuk yaptığı internet sitesiyle karşılaştı. bu tesadüfen oldu. Sitede eşlerinin çıplak fotoğraflarını da gören kız kardeşler bunları kaydedip adliyenin yolunu tuttu.

'İŞE GİDİYORUZ' DİYE KADINLARA GİTMİŞLER'
'Eşlerimiz bir olup bizi uyutmuşlar' diyen F.Y, "Gece işe gidiyoruz deyip başka kadınlara gitmişler. Aldıkları parayı da maaş diye bize yutturmuşlar.İğrençlik resmen.  Böylesine iğrenç bir olayı öğrendikten sonra kendisiyle bir daha asla görüşmek istemiyorum ve boşanmak istiyorum" dedi.

Kız kardeş N.A.'da ablasının görüşlerine katılıp boşanma davası açtı. Kız kardeşler, kendilerini kandıran eşleri hakkında ceza davası da açtı.

kaynak akşam.com.tr
 
Anahtar Kelimeler:
IzmirKız KardeşJigolo
jigolo izmir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı