ESKİ AKP'Lİ VEKİL HAKAN ŞÜKÜR SESSİZLİĞİNİ BOZDU

ESKİ AKP'Lİ VEKİL HAKAN ŞÜKÜR SESSİZLİĞİNİ BOZDU
ESKİ AKP'Lİ VEKİL HAKAN ŞÜKÜR SESSİZLİĞİNİ BOZDU serkan
Bu içerik 4036 kez okundu.

O unutulmuyor. Türk futbolunun belki de en büyük ismi Fetö ile anılıyor. Onun sayesinde çok sevindik, kupalar aldık, havalara zıpladık. Milli takımda da tartışıldığı zamanlar oldu Ama bilişnen bir gerçek var ki onun gibi skorer bir golcü Türk futbolu uzun zamandur yetiştirmedi ve yetiştirmeyecek.

Hain örgüte karşı sempatisin olduğu bilinmen Hakan Şükür  sonunda sessizliğini bozdu. İŞTE SOSYAL MEDYADAKİ O AÇIKLAMALAR...

İşte Hakan Şükür'ün o açıklamaları:

Değerli dostlar,yaşadıklarım,hakkımda söylenenler ve yapılanları hiç hakketmiyor ve çok üzülüyorum.

Vatan,Bayrak,Millet,Türkçe'mizin, Milli ve manevi değerlerimizin Dünya'ya anlatılması konusunda birçok devlet büyüğü, sanatçı, siyasetçi ve sporcu gibi sempati duyduğumuz günler yaşadık. Hangimiz bu duyguda değildi ki?

Bugün ise bir çok yetkili ve makam sahiplerinin yıllardır farkına varamadığı devlete sızmış bir örgütten bahsediliyor.

Biz ise sadece anlam veremediğimiz bir sürecin yargısız infaz kısmını yaşıyoruz.

Bir sporcu olarak, Kimi tanırsınız, neyini bilebilirsiniz neresinde olabilirsiniz ki yaşananların ?

Bütün herşeyin hukuki ve yasal olduğu anlarda yaptığınız bir hayrın,söylediğiniz bir sözün,bugün suç olabileceğini Nasıl bilebiliriz ki..

Ailemden öğrendiğim tek şey "Yetebildiğin heryere yardıma koş gönlüne huzur biriktir"sözü olmuştur her daim.

Şeffaf yaşadım,böyle yaptım,iyilik düşündüm.Herzaman Yasal olan,halka açık olan ve ihtiyacı olan heryere herkese yardım etmeye çalıştım.

Bazen Doğu da ki kardeşime,bazen mahallemde ki komşuma bazen de bana söylenen, desteğe ihtiyacı olana kimliğine bakmadan yardım ettim.

İçimde her zaman bu duygu vardı ve hep huzurluydum.Ne Zaman ki siyasete girdim ki bana göre değildi siyaset,bu duygum hep devam etti.

Yapamadım,beceremedim belki de..Bir sporcu olarak kıramadım kimseyi,ve evet dedim makama ihtiyacı olmadan bu teklife..

Keşke demiyorum hiçbir zaman, ama konumumu haksızlığa kullanmadım, hak yerim duygusu ile ailem dahil kimseye ihtimas geçmedim.

Hep aktif sporcu kalamıyor insan,bazen iyi niyetinizin kurbanı oluyorsunuz,kimseye hayır diyememek. hatanız oluyor işte. Ama hayat bu!

Bunları niye yazıyorsun diyebilir, ağır şeyler söyleyebilirsiniz bana belki ama,ne bileyim,içimden sizlerle paylaşmak geldi işte..

Sevdiklerimden uzak,herkesin hakkımda ağır ithamlarda bulunduğu bir ortamda susmayı tercih ettim ortamın karanlığında. Keşke bana söz hakkı verilseydi de sizlerle dertleşebilseydim.

Çocukluğumdan beri Hayatım mücadele ile geçti.Bazı şeyler yaşamak gerekirmiş hayatı ve başkalarını da anlayabilmek için.

Yaşadıklarından sorumlu olmadığım halde,yaşadıklarımın hayatı daha iyi anlamamı sağladığını söyleyebilirim rahatlıkla.

Öyle bazısının anlattığı gibi kimsenin dizinin dibinde,kimsenin dediğini yapan biri değilim.O yüzden  hata yapıyor,duygusal davranıyorum

İnanın Kanser tedavisinden yeni çıkmış Annem başta ,Kardeşlerim,Eşim ve çocuklarım ile ağır şeker hastası  tutuklu Babam'a çok üzülüyoruz

Tamamen başka dünyanın insanları olan Ailemin hiçbir ferdinin bahsi geçen Fetö ile hiçbir bağı yok.Bunu kime sorsanız bilir.

Bahsi geçen harekete tamamen karşı olan biri olan ağır şeker hastası Babam, şu anda tutuklu Ve Hukuken birşey yapamıyoruz.

Tüm kalbimle söylüyorum bir çok sporcu arkadaşımın dediği gibi bizler de geçmişte milli ve manevi Türkçemizin tanıtımı ve Bayrağımızın Dünya da dalgalandırılması  çerçevesinde sempati duyduğumuz bu hareketin, Bugüne bakan ortada ki iddiaları bilebilmemizin imkansız.Ortada  ki iddiaların kabul edilebilir yanı kesinlikle yok ve olamaz..

İddialar karşısında,şaşkın ve bi o kadar da üzgünüm.Umarım suçun şahsiliği ve hukuk kuralları işler..

Yıllarını Ülkesine hizmet için vermiş,Ülkesini her alanda tanıtmış,Bayrağını dalgalandırmış bir sporcu olarak.Bu durumu yaşamak çok zor.

Ben içimden geçenleri söyledim. Kim ne yaptıysa cezasını çeksin inşallah..

Kalbini kırdıklarım varsa hepsinden özür diliyor,haklarını helal etmelerini istiyorum.

Faydası olacaksa,Yakında Ülkemde son dönemlerde yaşananlarla ilgili vicdanen duygu ve düşüncelerimi sizlerle zaman zaman paylaşacağım.

Tekrar Seçilmiş Cumhurbaşkanı'na  Hükümetine,Demokrasimize yapılan hain teşebbüsü Lanetliyor,Şehitlerimize Rahmet diliyorum.

Ülkemi,Bayrağımı,Milletimi çok sevdiğimi ve Nasıl temsil ettiğimi söylememe gerek olmadığını düşünüyor Canım Ülkemin toplumsal barış ile huzura kavuşmasını diliyorum. Allah Devletimi,Ülkemi,Milletimi korusun.Amin..

HAKAN ŞÜKÜR FETÖ AKP SOSYAL MEDYA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ali     0000-00-00 Ulan şerefsiz okadar Servet'i dürüstlüklemi yaptın cezanı cekeceksin senin katlin farzdır vatan haini alcak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler