Eşine Doğum Yaptıran Doktoru Kıskandı ve Bakın Ne Yaptı?

Eşine Doğum Yaptıran Doktoru Kıskandı ve Bakın Ne Yaptı?
Eşine Doğum Yaptıran Doktoru Kıskandı ve Bakın Ne Yaptı? serkan
Bu içerik 314 kez okundu.

Cehalet sınır tanımıyor. Ve bu cehalet bazen öfkeyle birleşnce insanın canına mal olabiliyor.Bu çıkarımın en son örneği Suudi Arabistan'da yaşandı. Bu ilkede polisin ismini açıklamadığı bir kişi eşini doğum yaptırması için bir kliniğe götürüyor.Klinikte bayan doktor arayan ama bulamayan öfkeli baba istemeyerek de olsa eşinin bir erkek doktor tarafından doğrulmasına evet diyor. Çocuk doğuyor,ama öfkesi geçmeyen baba ceketini altında sakladığı silahla doktora ateş ediyor.Bu oalyı gerçekleştirdikten sonra da hastaneden kaçıyor.

Polisin ısrarlı takibi sonucu yakalanan baba göz altına alınıyor. Başkent Riyad'da meydana gelen olayda doktor vuruldu ama arkadaşları durumunun iyi olduğunu söylüyor.

Öfkeli baba,açıklamasında doktorun karısını çıplak gördüğü için vurduğunu ifade etti.Babalık sevinci yerine hapishane gerçeği ile karşı karşıya kalan baba tutuklandı. Dr.Al-Zabn ise acile kaldırıldı.  kaçtı. Dr. Al-Zabn acilen yoğun bakıma alınarak ameliyat edildi. Hastaneden yapılan açıklamada doktorun hayati tehlikesinin atlatılmak üzere olduğu söylendi
 

hamile doktor kıskançlık suudi arabistan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler