EŞİM BİR KADINLA OTOMOBİLİN ARKA KOLTUĞUNDA...

Bir zamanlar şatafatın içindeydi. Türkiye'nin en zengin insanlarından biriyle evliydi. Ama mutlulukları uzun sürmedi. Hakan Uzan ile olan evliliğini bir kabus gibi anlatıyor YEŞİM SALKIM...

EŞİM BİR KADINLA OTOMOBİLİN ARKA KOLTUĞUNDA...
EŞİM BİR KADINLA OTOMOBİLİN ARKA KOLTUĞUNDA... serkan
Bu içerik 339 kez okundu.

 

Yeşim Salkım Renkli Hayatlar programına çıktı ve geçmişte yaşadıklarını ,hissettiklerini uzun uzadıya anlattı.
 
Lüks ve şatafat içinde yaşadı. Ama bu hayat ona hiç cazip gelmedi. Kaçmanın yollarını aradı. Mutluluğu arıyordu.
Uzan Ailesi'nden Hakan Uzan'la evli olduğu dönemde lüks ve şatafat içinde yaşadığını belirten Salkım, "Katıldığım bir düğünde davetlilerin tamamının 7 sülalesine bakacak yüzük takmıştım, isteyerek bıraktım o yüzüğü. Bu benim seçimimdi ve başıma neler geleceğini biliyordum. Bütün mücevherlerimi bırakıp evimden çıktım. Her yerde yasaklandığım günler oldu. Ne gazetelerde haberim çıktı, ne kliplerim döndü" şeklinde konuştu.
 
İşte Yeşim Salkım'ın canlı yayında anlattıkları;
 
"Elimdeki yüzüğü satıp çocuğuma süt almış bir insanım. Helikopterden inip gemiye, gemiden inip uçağa bindiğim günler de oldu. Ben Ürdün Sarayı'nda evlenmiş bir insanım ama köpek çiftliğinde evlendiğim de oldu. Prens Charles'in düğün yemeğine katılmış biriyim. Varlığı da gördüm, yokluğu da. O kadar doydum ki...
,
 
 
İki senedir yatağımda yalnız yatıyorum, sabah nasıl uyanacağım endişem yok. Evde makyaj yapmayan, panduflarıyla gezen bir kadınım. Evliliklerimi istediğim için bitirdim. İstemesem yürütürdüm. Bakın insanlar bitiriyorlar mı? Kendin için, çevren için, çocukların için yürütürsün...
 
"HER YERDE YASAKLANDIĞIM GÜNLER OLDU"
 
Ölüm de insana dair, aşk da... Katıldığım bir düğünde davetlilerin tamamının 7 sülalesine bakacak yüzük takmıştım, isteyerek bıraktım o yüzüğü. Bu benim seçimimdi ve başıma neler geleceğini biliyordum. Bütün mücevherlerimi bırakıp evimden çıktım. Her yerde yasaklandığım günler oldu. Ne gazetelerde haberim çıktı, ne kliplerim döndÜ. her yer bana yasaklnadı.
 
Evimin kapısında siyah otomobiller bekliyordu. Bir şeyleri göstermiyoruz diye acı çekmiyorum anlamına gelmez. Kapalı kapılar arkasında neler yaşandığını kimse bilmedi. Çalınan mücevherlerim bulunamadı, çalan kişi dahi bulunamadı. Bazen dua ediyorum 'bana bu kötülüğü yapan insanın ölmeden önce sadece ismini duyayım' diyorum.
 
AĞLAMAKTAN GÖZ PINARIM KURUMUŞ"
 
Çok güçlü bir adama 'beni aldattın, boşanmak istiyorum' diyorsun. Adam bir de üzerine para mı verecek? Ben adamı seviyordum, adam da beni seviyordu. 48 kiloydum. günde 4 paket sigara içiyordum ve 4 yane antidepresan kullanıyordum. Ağlamaktan göz pınarım kurumuş.
 
Benim annemle babamın yuvası ihanet yüzünden bitti. 26 senelik meslek hayatımda hiçbir zaman evli bir adamla olmadım. Kimsenin sevgilisini elinden almaya çalışmadım. Bunları yapmam. Ben bir tek şartta bir adamın hayatından giderim. O da ihanet...
 
BİR KADINLAR ARKA KOLTUKTA
 
Yıllar önce dedektif tuttum, ihaneti belgelettim. O fotoğraflar hala duruyor. Eşimle bir kadın arabanın arka koltuğunda, restoranda, yurt dışında...Ara ara açıp o fotoğrafa bakıyorum. Düşmanımın ne kadar yakında olduğunu görmek için bakıyorum.
 
Ben birçok kez ihanete uğradım. En son olan 'artık yeter' dediğim noktaydı. Allah insanı en çok istediği şeyle sınar. Ben de hayatım boyunca bir yuvam olsun, beni seven bir adam olsun, göğsünde yatayım saçlarımla oynasın istiyordum. Sonuç ortada... Bakın ortada yuva yok. Rabbim beni bununla sınıyor."
 
kaynak gazetevatan
 
 
 
yeşim salkım otomobil arka koltuk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı