Erhan Kahvecioğlu’nun Satış Başarıları

Erhan Kahvecioğlu, üniversite eğitim hayatını Ankara üniversitesinde tamamlamıştır. Eğitime çok fazla önem veren Kahvecioğlu sürekli gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir.

Erhan Kahvecioğlu’nun Satış Başarıları
Erhan Kahvecioğlu’nun Satış Başarıları seobaz
Bu içerik 259 kez okundu.

Erhan Kahvecioğlu, üniversite eğitim hayatını Ankara üniversitesinde tamamlamıştır. Eğitime çok fazla önem veren Kahvecioğlu sürekli gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Bilimin gelişmekte olan ülkemiz için ve insanlara sağladığı faydalarından dolayı daha da gelişmesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Yenmak gibi ülkemizde en bilinen piston üreticisi ve kaliteli işler ortaya çıkartan bir firmada satış müdürlüğü yapmaktadır. Bununla birlikte itibar yönetimi alanında da çeşitli çalışmalar meydana getirmektedir.

Erhan Kahvecioğlu, firmada pazarlama alanında çalıştığı için ekonomik güçlendirme konusuna titiz bir önem vermektedir. Ülke olarak istihdam ne kadar sağlanırsa o kadar güçlü oluruz ve dışarıya bağlılığımız o kadar azalır düşüncesiyle yola çıkmıştır. Bu istihdamı sağlamaya da kendi kurumundan başlamış ve bu güçlendirmenin yükselmesini desteklemiştir. Çalışanlarının kaliteli ürünler çıkarmasını amaçlayarak onlarla her zaman ilişkisini güçlü tutmuştur. İnsan ilişkilerinin olmadığı bir yerde bu kadar başarıya da rastlanamazdı. Bu nedenle müşterilerine her zaman kaliteyi sunmuş ve elinden geldiğince kurumunu en yükseğe çıkarmak için çalışmıştır.

Erhan Kahvecioğlu, marka devi olan firmasının başarısındaki payını inancıyla özdeşleştirmiştir. Hiçbir zaman vazgeçmeden bildiği yolda ilerleyerek bu günlere yükselmiştir. Çevresine duyarlılığından ödün vermeden tüm insanlık için çalışmaktadır. Her zaman için yoksullukla mücadelede yapabildiğinin en iyisini yaparak ülkeye katkıda bulunulması gerektiğini vurgulamıştır. Tüm bu emekleri onu zirveye taşımış ve orda kalmasını sürekli hale getirmiştir. Çünkü o başarmanın yanı sıra bunun devamlı ve sürekli olması gerektiğini belirtmiştir. Yenilenen bu dünyada aynı kalmaya devam edersen güçlü kalamazsın anlayışından yola çıkarak kendini sürekli yenilemenin ve ürettiklerini geliştirmenin öneminden bahsetmiştir. Güçlü bir marka olmanın peşinde olan Kahvecioğlu her gün daha da yaygınlaşarak sektörde kilit bir yer edinmiştir.

Erhan Kahvecioğlu, adından sadece Türkiye’de değil 5 kıtada bahsettiriyor ve zaferini tüm dünyaya duyuruyor. Sadece işiyle değil içerisinde bulunduğu gönüllü çalışmalarla da ülkemize büyük faydalar sağlıyor. Sağlık ve çevre alanında duyarı sayesinde birçok deneyimler elde ediyor. Kalitede son noktayı koyarak her şeyin mümkün olduğunu bizlere göstermiş oluyor. Başarının bir şans eseri olarak değil emek işi olduğunu kanıtlamış oluyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hindistan'daki Ölülerin Sayısı Çoğalmakta
Hindistan'daki Ölülerin Sayısı Çoğalmakta
Kızarmış Ördek Sattığından Dolayı Öldü
Kızarmış Ördek Sattığından Dolayı Öldü