Erhan Kahvecioğlu İle YENMAK Büyüyor

Erhan Kahvecioğlu Yenmak’la birlikte büyüyen bir kariyere ve ekole sahiptir.

Erhan Kahvecioğlu İle YENMAK Büyüyor
Erhan Kahvecioğlu İle YENMAK Büyüyor seobaz
Bu içerik 213 kez okundu.

Erhan Kahvecioğlu Yenmak’la birlikte büyüyen bir kariyere ve ekole sahiptir. Son zamanlarda yetişen en başarılı iş adamları arasında adından sıkça söz ettiren Erhan Kahvecioğlu satış ve pazarlama konusunda sınırları aşan bir başarıya imza atmış bulunmaktadır. Şirketin satış ve pazarlama müdür olarak görev yapan ve üretimle koordineli çalışmaları ile dikkat çeken iş adamının satış politikaları birçok firmaya da örnek olacak niteliktedir.

Erhan Kahvecioğlu YENMAK motor parçaları şirketinin pazarlama ve satış müdürü olarak görev yapmaktadır. Görev yaptığı yıldan itibaren şirketin artan cirosu artan satışlara bağlanmaktadır. YENMAK denince akla motor gömleği, piston, piston pimi, piston segmanı, motor yatağı gibi akla birçok otomatik parçası gelmektedir. Bu otomatik parçalarının üretiminde en kaliteli malzemelerin kullanılması ve hizmette sınır tanımaması YENMAK’ın başarıları arasındadır. Bu başarı aynı zamanda Erhan Kahveci onun ticari zekâsını ve bu kurumu oldukça iyi ifade etmesine borçludur. YENMAK 1965 yılında Kahvecioğlu Ailesi tarafından küçük bir atölyede üretime başlamıştır. Konya'da kurulan bu firma geçen yıllar arasında kendini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek yurtiçi ve yurtdışında bağımsız motor parça tedarikçisi olarak dünya çapındaki büyük tedarikçilerden biri olmuştur. Bugün beş kıtada 90 dan fazla ülkeye satış yapmaktadır. YENMAK bugünkü başarısını Erhan Kahveci oğlunun başarılı satış politikalarına borçludur ticari zekâsı ile dikkat çeken başarılı iş adamının uyguladığı satış politikası ve bayiliklerine yaptığı sürekli ziyaretlerle satış kotası gitgide artmaktadır. Artan satış rakamları ile firmanın dünya çapında bilinirlik kazanmasında ve birçok ülkede açılan fuara katılımın da başarı sağlamasında da yine Erhan Kahvecioğlu isminin büyük bir önemi vardır.

Erhan Kahvecioğlu

 Erhan Kahvecioğlu aile şirketi olan YENMAK’a birçok katkıda bulunmuştur. Bu katkıların başında görevde bulunduğu satış ve pazarlama birimi ve başarılı ekibinin uyguladığı satış taktikleri de bulunmaktadır. Erhan Kahvecioğlu işe başladığı günden bugüne YENMAK çok ileri seviyelere taşınmıştır. Günümüzde de olanca hızıyla hedefleri doğrultusunda hareket eden Erhan Kahvecioğlu genç İşadamları arasında başarısı hırsı ve ticari zekâsı ile oldukça dikkat çekmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler