En Şık Saatler

Özgür Saat’e uğrayıp kendini ödüllendiren beyler muhakkak vardır. Ayrıca sadece iş hayatında değiş özel hayatta bile gösterişin ve karizmanın sembolü olarak akla araba markalarından sonra akla ilk gelen saat markalarıdır.

En Şık Saatler
En Şık Saatler seobaz
Bu içerik 245 kez okundu.

Hayatın giderek zorlaşması ve iş hayatının aynı zamanda bir devler arenası haline gelmesi ile erkeklerin zaman içinde güç göstergeleri de değişmiştir. Eski çağlarda birbirine güçlerini savaş meydanlarında kılıçları ile ispatlama yarışına giren erkekler için kılıçsız yaşam artık normal sayılsa da erkeğin gücünü ve prestijini yanında taşıyan öğelerle ispat etmesi psikolojik olarak zorunlu gözükmektedir. Bu açıdan düşünüldüğünde yeniçağın güç göstergeleri olarak ilk akla gelen saat olmaktadır. Kendi hayatınızı düşünüp kısa bir analiz yaparsanız güç sahibi olan birçok kişinin birden fazla marka ve modelde saate sahip olduğunu sizde fark edeceksiniz.

Artık hayatın daha zorlu bir savaş alanı haline gelmesi ve arenalardan iş hayatına devir olan savaş meydanlarında kılıç yerini daha zarif bir prestij silahına devretmiştir. Bu yeni nesil güç göstergesi olan saatlerde tabii ki dünyaca ünlü markaların adı yer almalıdır ki bu zorlu savaş meydanında erkeğin güç yarışı önde başlasın. Bu nedenle birçok ünlü iş adamı taktik savaşlarını kazanmak ve prestijini perçinlemek için Özgür saat’te bulunan markalardan en azından birine sahiptir ve hatta birden fazlasına. Siz hiç toplantı da saati öğrenmek için cep telefonuna bakan bir iş adamı hayal edebiliyor musunuz ya da yanında kine soran. Hayalinde bile tebessümünüzü fark etmişsinizdir. Aklınıza karizma ile ilgili gelen tüm kavramlarda ve erkek modellerinde marka ve tasarım kol saati muhakkak yerini alıyordur. İtiraf etmek gerekirse Rolex saat takmanın ayrıcalık olduğu çoğu kez benim bile aklıma gelmiştir. Bu saati hak ettiğini düşündüğü için Özgür Saat’e uğrayıp kendini ödüllendiren beyler muhakkak vardır. Ayrıca sadece iş hayatında değiş özel hayatta bile gösterişin ve karizmanın sembolü olarak akla araba markalarından sonra akla ilk gelen saat markalarıdır.

Tüm erkeklerin hayalinde muhakkak ki karizmatik bir bey olmak yatar. Bunun içinse taviz vermeden yaptıkları sporların ve kendini geliştirmelerinin yanı sıra şıklıklarını tamamlayabilecekleri bir aksesuarı taşımaları da gerekmektedir. Kol düğmeleri fark yaratan ve takım elbiseleri içinde göz dolduran bir beyefendi hayal ettiğinizde kolunda ki rolex sizin de dikkatinizi çekmiştir muhakkak. Nereden aldığını mı merak ediyorsunuz tabii ki Özgür Saat.

ozgursaat.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı