CANLI BOMBANIN YAŞI BAKIN KAÇMIŞ?

Erdoğan şok etti.

CANLI BOMBANIN YAŞI BAKIN KAÇMIŞ?
Bu içerik 246 kez okundu.

Türkiye'yi sarsan patlamada bomba 12-14 yaşlarında bir çoo-cukmuş Bu çocuk uzaktan kumanda ile patlatıldı ve 51 kişi yaşamını yitirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep'teki saldırı ile ilgili konuştu. İşte özetle söylediği sözler

CANLI BOMBA 12-14 YAŞLARINDA"

"Dün Gaziantep'te Şahinbey'de, bir düğün  merasimi esnasında 12-14 yaşlarında bir canlı bombanın patlaması veya  patlatılması neticesinde, önce 94 yaralı, şu an itibarıyla bu yaralıların tedavi  edilenlerini bir kenara koyacak olursak, hastanelerde yaralı olarak şu anda 69  yaralı var. Bunların 17'si ağır. Tabii 51 ölüm vakası söz konusu."

 

 "İP UÇLARI DAİŞİ GÖSTERİYOR

"Şu an itibariyle Valiliğimiz, emniyet  teşkilatımız, vardıkları ilk kanaatler, bir DAİŞ eylemi olduğu istikametinde.  Malum son dönemlerde Gaziantep'te DAİŞ'in böyle bir yapılanması veya yer bulma  gayretleri söz konusuydu. Birçok yoğun operasyonlar yapıldı, yapılıyor. Şu anda  tabii ki orada güvenlik güçlerimizin bu çalışmaları çok daha yoğun bir şekilde  devam edecektir."
 

TERÖR BELASININ ÜSTÜNDEN GELECEĞİZ

Birliğimizi, beraberliğimizi daim kılmak  suretiyle de tüm bu terör belasının üzerine birlikte gitmemiz gerekiyor. Bu terör  nereden gelirse gelsin bizim için değişmiyor. Bu FETÖ terör örgütü olabilir, PKK  olabilir, DAİŞ olabilir, Suriye'nin belli bölgelerinde PYD, YPG olabilir. Hepsi  bizim için terör örgütüdür. Bunların dini, milleti, vatanı, söz konusu değildir.  Türkiye olarak da bizler tüm gücümüzle ve 15 Temmuz'da olduğu gibi milletimizle  el ele omuz omuza bunların üzerine gideceğiz."

 

GAZİANTEP SALDIRI CANLI BOMBA ERDOĞAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ezan Yasağını Bir Daha Ertelediler
Ezan Yasağını Bir Daha Ertelediler
Bir Anda Dev Çukur Oluştu
Bir Anda Dev Çukur Oluştu