Camide Avize Düştü 12 Yaralı Var

CAMİDE AVİZE DÜŞTÜ CEMAAY ŞOK OLDU.NAMAZI BIRAKANLAR OLDU...

Camide Avize Düştü 12 Yaralı Var
Camide Avize Düştü 12 Yaralı Var serkan
Bu içerik 421 kez okundu.

İlginç olay Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde gerçekleşti.

Olay Kocasinan İlçesi Zümrüt Mahallesi(ndeki Ahmet- Ayşe İnci Camii'nde meydana geldi. Sbah namazından sonra camiye avize takıldı. Ama sağlam takılmamış ki facia birkaç saat sonra meydana geldi.

CYMA NAMAZU KILINIRKEN 

Cuma namazı kılınırken, 10 metre yükseklikteki kubbeye birkaç saat önce monte edildiği belirtilen avize cemaatin üzerine düştü. Zinciri koptuğu için düşmüş.Sağlık ekiplerine haber verildi. Gelen sağlık ekipleri 12 yaralıya müdahale etti ve durumu ciddi olanlar en yakındaki sağlık kuurluşlarına sevk edildi.ambulansla hastanelere götürüldü.
Yaralılardan Mehmet Avlar ve İlker Erdoğan'ın Kayseri Eğitim Eğitim Araştırma Hastanesi'nde, diğer 9 yaralının da kentteki öel hastanelerde tedavi gördüğü belirtildi.
Polis soruşturma başlatırken, belediye ekipleri avizeyi kaldırdı. Vakayı anlatan cemaatten bazı kişiler, "'Saflarda durup cuma namazı için imamla birlikte tekbir aldığımız sırada büyük bir gürültü oldu. Avizenin demirleri ile üzerinde sallanan kristal parçalar , caminin tam ortasında namaz kılanların üzerine düştü" dedi.

 
kaynk dha
AVİZE CEMAAT kayseri kocasinan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı