Cami Avizesinde Otuz Yıllık Tecrübe

Safir Avize, 30 yıllık tecrübesiyle aydınlatmanın meşalesi olan avize sistemlerinin titizlikle üretmekte ve bu konuda bir usta haline gelmektedir.

Cami Avizesinde Otuz Yıllık Tecrübe
Cami Avizesinde Otuz Yıllık Tecrübe seobaz
Bu içerik 163 kez okundu.

Safir Avize, 30 yıllık tecrübesiyle aydınlatmanın meşalesi olan avize sistemlerinin titizlikle üretmekte ve bu konuda bir usta haline gelmektedir. Üretimine avize taşı imalatı ile başlayan ve daha sonra avize iskeleti imalatını da üretimini ekleyerek daha çok büyüyen firma günümüzde yapılan birçok Camii ve Oteli avizesinde imzasını bulundurmaktadır. Ürünlerinde kalite, estetik ve kullanım kolaylığı esas alınmış olup bu prensiplerinden kesinlikle ödün vermeden müşterilerine hizmet sunmayı bir amaç edinmiştir.

Klasik, Osmanlı, antik model ve kristal avize abajur çeşitleri imal etmekte olan firma standart üretim sınırlamasından daha çok fikir istek görüş ve ölçülere göre üretimlerini çeşitlendirerek avize ve aydınlatmalarda hizmet sunmaktadır. Bugün yapılan birçok camide Osmanlı cami avizesi tarzına rastlarsanız Safir Avizenin bir imzası olduğunu anlamanız kolaydır. Camilerde yapılan avize çalışmalarında geçmişten günümüze birçok farklı dönemi yansıtan firma özellikle yaptığı kristal yıldız torbalı cami avizesi ile adından oldukça söz ettirmektedir.

Tamamen görsel bir sanat eserini andıran bu çalışma firmanın aynı zamanda konu ile ilgili ne kadar tecrübeli olduğunu da gözler önüne sermektedir. Sadece bu değil Selçuklu mimarisi döneminden oldukça fazla alternatifleri bir arada sunan ve cami avizesini aynı zamanda bir sanat olarak işlendiği firmanın konuyla ilgili tecrübesi gözler önüne serilmektedir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktan asla ödün vermeyen Safir Avize bu konuda daha çok uzun yıllar aydınlatmanın meşalesini ileriye taşıyacağa benzemektedir.

http://safiravize.com.tr/tr/sayfa/modellerimiz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı