BÖYLE BARIŞMA TEKLİFİ GÖRÜLMEDİ ! BÜYÜK ALKIŞ!!!

HEP EVLENME TEKLİFLERİ KONUŞULUR.AMA BU KEZ BARIŞMA TEKLİFİ KONUŞULUYOR.29 YAŞINDAKİ İLKER KORKUT BARIŞMA TEKLİFİ İÇİN MAHALLEYİ AYAĞA KALDIRDI. YEDİ OTOMOBİL İLE KORNA ÇALARAK ÖZÜĞR DİLEDİ VE DAHA NELER NELER...

BÖYLE BARIŞMA TEKLİFİ GÖRÜLMEDİ ! BÜYÜK ALKIŞ!!!
BÖYLE BARIŞMA TEKLİFİ GÖRÜLMEDİ ! BÜYÜK ALKIŞ!!! serkan
Bu içerik 305 kez okundu.

Barışma teklifi bu kez bir aileynin dağıllmasını engelledi. Özür diledi ama bakın nasıl ?

Bir kavga sonucu evinden ayrılan eşi ile barışmak için harekete geçen Ereğili'de yaşayan İlker Korkut istediğine ulaştı. Hatta eşler barşıma sınucu bir daha ayrılmayacaklarını belirttiler.

ÇILGINCA BİR TEKLİF

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir kişi, evi terk eden eşiyle yeniden barışmak için arkadaşlarının araçlarının camlarına “Özür dilerim” yazıp konvoy düzenledi. Konvoy eşliğinde kayınvalidesinin evinin önüne gelen çılgın koca özür dilediği eşiyle yeniden barıştı.

Kdz. Ereğli ilçesinde oto tamircisinde çalışan 30 yaşındaki İlker Korkut, tartışma sonucu evden ayrılan eşi Gülçin Korkut ile yeniden barışabilmek için birçok kez girişimde bulundu ancak sonuç alamadı. Akşam saatlerinde arkadaşlarının toplayıp altı aracın camına “Özür dilerim”, bir aracın ön camına ise, “Hepsi benim hatam, barışmak istiyorum” diye yazan İlker Korkut, konvoy düzenledi.

Konvoy yola çıkmadan önce eşinin kendisi ile barışması için böyle bir yönteme başvurduğunu ve bu sefer kendisini affetmesini beklediğini dile getiren Korkut, eşini çok sevdiğini söyledi. 7 otomobil ile korno çalarak kayınvalidesinin evinin önüne gelen İlker Korkut’un yaptığı çılgınlığı gören Gülçin Korkut duygusal anlar yaşayarak gözyaşlarına boğuldu.

Elinde çiçeği ve kızı Eylül ile eşinin yanına gidip bir kez daha özür dileyen İlker Korkut, kendisini affetmesini istedi. 9 yıllık evli olan ve 5 aydır eşinden ayrı yaşayan Gülçin Korkut’ta eşine sarılıp öperek kendisini affettiğini söyledi. Eşini çok sevdiğini söyleyen Gülçin Korkut, bir daha ayrılmak istemediğini dile getirdi

 

KAYNAK.POSTA COM.TR

barışma teklifi zonguldak ereğli ilker korkut gülçin korkut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler