Binali Yıldırım Terör Örgütlerine Seslendi: "Topunuz Birlikte Gelin"

Yıldırım Terör örgütlerine meydan okudu ..Yıldırım sözü vererek 15 senedir bitmeyen Keçiören Metrosunun sözünü verdi.

Binali Yıldırım Terör Örgütlerine Seslendi:
Binali Yıldırım Terör Örgütlerine Seslendi: serkan
Bu içerik 275 kez okundu.

Keçiören metrosunun sembolik açılışında Keçiören'de konuşan Başbakan Binali Yıldırım Keçiörenlilere yıl başında metroya binme sözü verdi. 14 senedir bitmek bilmeyen metronun test sürüşlerinin yapıldığını söyleyen Binali Yıldırım daha sonra Çubuk ilçesin evaracak bir metro hayatını da hayata geçireceklerini söyledi.

Binali Yıldırım sözlerini şöyle sürdürdü.

aman Ankara'da raylı sistem 64 kilometreye ulaşmış olacak. 

"AVRUPALILAR CİYAK CİYAK BAĞIRIYOR"

Bizim gurur tablomuz karşımızda şehitlerimizin emaneti. Onları şehit eden hainlere hesap sormak boynumuzun borcudur. Türkiye, çok büyük bir ülke. Türkiye'nin konumu dünyanın merkezidir. Onun için herkesin gözü Türkiye'de. Bölgedeki mazlum, ezilmiş, hakları elinden alınmış milletlerin umudu da Türkiye'dir. İşte bir yandan Suriye'de devam eden bu savaş ve 500 bin masum insan hiç uğruna hayatını kaybetti. 3 milyondan fazla masum, günahsız, kadın, çocuk, genç, ihtiyar memleketimize geldi, onları misafir ettik. Bize yakışan da budur. Bu asil millete yakışan da budur. Avrupalılar ciyak ciyak bağırıyorlar. Bizim tarihimizde, geçmişimizde insanlık var, insanı yücelt ki devlet yücelsin anlayışı var.

"TOPUNUZ BİRLİKTE GELSİN..."

15 Temmuz'da FETÖ hain örgütünün dersini verdiniz. Ama bu terör örgütleri aynen, aynı akılın emrindeler. Kim gelirse gelsin, topunuz birlikte gelsin, karşınızda dimdik duran 79 milyon vatan evladı var. Bu millet sahip çıktıkça hiçbir şer odağı, hiçbir terör örgütü bu ülkede, bu topraklarda barınamayacaktır

 

binali yıldırım keçiören metrosu topunuz gelin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler