Avcı: Adil Öksüz'ü Devlet Zaten 2 Yıldır Biliyor

Hanefi Avcı Adil Öksüz'ün devler tarafından yıllardır korunduğunu iddia etti.

Avcı: Adil Öksüz'ü Devlet Zaten 2 Yıldır Biliyor
Avcı: Adil Öksüz'ü Devlet Zaten 2 Yıldır Biliyor serkan
Bu içerik 452 kez okundu.

Hanevi Avcı yine bımba etkisi yaratacak açıklamalarda bulundu. Bir zamanlar neredeyse vatan haini olarak görünen Hanevi Avcı şimdi el üstünde tutuluyor. 

Hanefi Avcı yıllar önce söylediklerini şimdi söylüyor. Dün iftira denen sözler bugün malum medya tarafından da manşetlere taşınıyor.

Hanefi Avcu Adil Öksüz'ün durumunun 2 yıldır devletin makamları tarafından bilindiğini ama herhangi bir işlem gerçekleştirilmediğini açıkladı.

CHP kanadından da benzer açıklamlar geldi. Adil Öksüz'ün zaten devletin adamı olduğunu söyleyen CHP'li vekiller durumu komedi olarak görüyorlar

Antalyalı iş adamlarına ‘Devletin İç Güvenlik Sorunları’ başlıklı bir konuşma yaptı. Hanefi Avcı, Fethullah Gülen önceden iyi yorumlansaydı bugün yaşananlara basit tedbirle çözüm bulunabileceğini söyledi. Ancak emniyet ve istihbarat birilerinin böyle bir stratejisi, böyle bir yapısının olmadığını kaydeden Avcı, 7 Şubat 2012’den sonra da örgütün farklı bir evreye geçtiğini belirtti. Avcı, cemaatin, ‘Artık rakiplerimi temizledim. Muhalifleri yok ettim. Tüm toplumu korkuttum. Herkes bana boyun eğiyor. Benim artık bu iktidarla hesaplaşmam lazım. Bu iktidarı yerle bir etmem lazım’ diye artık iktidarı yok etmeyi ve Türk toplumuna hakim olmayı düşündüğünü kaydetti.

 

15 TEMMZUDAN ÖNCE ÖKSÜZ BİLİNİYORDU

Hanefi Avcı, sözlerini şöyle sürdürdü:
““Kemalettin Özdemir denen ve geçmişte emniyete imamlık yapmış kişi ‘Ben de anlattım, ifade verdim, tutanakta var’ diyor. Ben kendim okudum, Çetin Acar diye biri var, ‘Ben biliyorum, bu Adil Öksüz hava kuvvetleri ve deniz kuvvetlerinin imamıdır.’ Şimdi düşünün bu hükümetin en problemlerinden bir tanesi bu cemaat. Hepsi onunla uğraşıyor, peki en önemli kurumda silahlı kuvvetler, onlarca kitap yazılmış, her yerde konuşuluyor ve her gün hükümete raporlar gidiyor. Belki daha yayınlanmadı 100’ün üzerinde subay, askeri hakim ifade veriyor. Ordu içinde güçlüler, bize kumpası bunlar kurdu. İsimleri veriyorlar. Peki silahlı kuvvetler bu kadar önemli bir darbe veya benzeri şey bekliyorsunuz. Tüm bunları yönetecek adam da belli, Adil Öksüz. İkincisi her iki subayı yöneten imamların çoğu da belli ama hiçbiri ne Adil Öksüz’ü ne abileri takip etmiş, izlemiş.”

 

KAYNAK DHA

adil öksüz devlet henefi avcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi