Aliexpress Ürün Gelmedi

Aliexpress online bir alışveriş sitesi olduğu için her zaman alışverişin sorunsuz olması beklenemez. Çünkü ürünü gelip görüp almıyorsunuz. İnternet üzerinden aldığınız için ürünün kalitesinde düşüklük olabilir ya da kargoda bir sorun yaşanmış olabilir. Tüm bunların yanında ürünün hiç gelmeme ihtimali de vardır. İşte bu durumda ne yapmamız gerekmektedir?

Aliexpress Ürün Gelmedi
Aliexpress Ürün Gelmedi Vadi Ay
Bu içerik 282 kez okundu.

 

Aliexpress online bir alışveriş sitesi olduğu için her zaman alışverişin sorunsuz olması beklenemez. Çünkü ürünü gelip görüp almıyorsunuz. İnternet üzerinden aldığınız için ürünün kalitesinde düşüklük olabilir ya da kargoda bir sorun yaşanmış olabilir. Tüm bunların yanında ürünün hiç gelmeme ihtimali de vardır. İşte bu durumda ne yapmamız gerekmektedir? Öncelikle bu siteden alışveriş yapmış isek ürünlerin geç gelebileceğini bilmemiz gerekmektedir. Çünkü ürünler yurt dışından yola çıkmaktadır. Bu nedenle ilk önce PTT kargo numarasını almak ve sipariş ettiğiniz ürünü sürekli olarak aliexpress takip etmeniz gerekir.

Daha sonra ürünü aldığınız satıcı ile irtibata geçerek ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer gereken ilgiyi göremediyseniz ve istediğiniz cevapları alamamış iseniz satıcıya eksi görüş bildirmek istediğinizi söyleyin. Bu durum onun açısından sıkıntıya düşmesine neden olacaktır. Eğer ali ekspres ürününüz gelmedi ise para iadesi talep edebilirsiniz. Bu durumda havuz sistemi işlediği için paranızı geri almış olacaksınız.

Satıcı size yeni bir ürün göndermeyi de teklif edebilir. http://icerigir.com/aliexpress/ Bu durumda ürünü satan kişinin ticaretlerine bakarak yeni bir fikir edinebilir ve ona göre karar verebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi