Visionteractive, yaratıcı ürünleriyle “Türkiye’nin En Genç ve En Başarılı İhracatçısı” seçildi

Presstagram, InstaFlip, PhotoToy, SocialMat, SocialBreak, WalkinAd, FlyinAd, Chargee ve Solar Chargee adlı sosyal medya tabanlı ürünleriyle gerek global gerekse yerli markalar tarafından sıkça tercih edilen, StartersHub'ın yatırımcısı olduğu girişim Visionteractive, 15-16 Kasım tarihlerinde TİM tarafından Grand Tarabya İstanbul’da düzenlenen 2016 İhracat Zirvesi kapsamında “Türkiye’nin En Genç ve En Başarılı İhracatçısı” seçildi.

Visionteractive, yaratıcı ürünleriyle “Türkiye’nin En Genç ve En Başarılı İhracatçısı” seçildi
Visionteractive, yaratıcı ürünleriyle “Türkiye’nin En Genç ve En Başarılı İhracatçısı” seçildi Vadi Ay
Bu içerik 172 kez okundu.

2013 yılının Ocak ayında kurulan Visionteractive, müşterilerinin online ve fiziksel dünya arasında köprü kurarak, sosyal medya tabanlı, eğlenceli, interaktif fiziksel ve dijital ürünler geliştirir. Somut bir bağ kurmasını mümkün kılan sosyal medya tabanlı, interaktif, fiziksel ve dijital ürünler geliştiren Visionteractive firması, 15-16 Kasım tarihlerinde TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) tarafından Grand Tarabya İstanbul’da düzenlenen 2016 İhracat Zirvesi kapsamında “Türkiye’nin En Genç ve En Başarılı İhracatçısı” seçildi.

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda başta Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Maliye Bakanı Naci Ağbal da hazır bulundu.

Ödülü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin elinden alan Visionteractive CEO’su Onur Candan, 2013 yılında kurulan bir firma olarak, kısa sürede alanında tanınan, fark yaratan ve çeşitli platformlarda değerli ödüllere layık görülen bir marka haline gelmiş olmanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getirdi. Candan“Presstagram, InstaFlip, PhotoToy, SocialMat, SocialBreak, WalkinAd, FlyinAd, Chargee ve Solar Chargee adlı sosyal medya tabanlı ürünlerimiz, yaratıcılık konusundaki iddiamızı tüm yönleriyle ortaya koyuyor. Söz konusu ürünler, hizmet sunduğumuz markaların, hedef kitleleriyle buluştukları platformları daha verimli hale getiriyor. Öte yandan, birçoğu hashtag (etiket) kullanımıyla aktive olan makineler, hem markaların sosyal medyadaki görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırıyor hem de kullanıldıkları etkinliklerde ve mekanlarda eğlenceli bir ortam oluşmasına yardımcı oluyor. Böylece hem müşterimiz olan markalara, hem de onların mevcut ve potansiyel müşterilerine aynı anda hizmet sunmuş oluyoruz” diyerek ürünle temas kuran tüm taraflara fayda sağlayan 360 derecelik bir anlayışla hareket ettiklerine dikkat çekti.

Dünya devlerinin tercihi Visionteractive

TR Angels ve Şirket Ortağım Melek Ağı’nın ardından Startupbootcamp Istanbul ve StartersHub’dan da yatırım alan Visionteractive bünyesinde birbirinden değerli yatırımcıları bulunduruyorTOBB tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Startup’ı” seçilen ve Wired tarafından 2016 yılında “Avrupa’nın en Başarılı Startupları” listesine giren Visionteractive, ayrıca dünyada eğlence ve pazarlama sektörünün en önemli etkinlikleri arasında bulunan IBTM ve Cannes Lions kapsamında da dünyanın en inovatif startuplarından biri seçilmişti.

Türkiye’de ve yurt dışında aralarında Red Bull, Coca Cola, Lenovo ve Unilever gibi dünya devlerinin de bulunduğu 300’ün üzerinde müşterisi bulunan Visionteractive,İngiltere’ye ve MENA pazarına açılmaya odaklandığı 2016 yılının ardından, 2017 yılında Amerika ve Brezilya pazarına adım atarak global arenada önemli bir oyuncu olmayı hedefliyor.

 

StartersHub Hakkında:

Türkiye’nin önde gelen girişimcilik platformlarından StartersHub erken aşama girişimlere hızla büyüyen, başarılı, dünya çapında şirketler olmaları için gerekli başlangıç sermayesi, mentorluk, eğitim ve stratejik ortaklık desteğinin yanı sıra İstanbul’un merkezinde ilham verici bir çalışma ortamı sunmaktadır. Türkiye, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan girişimleri hedefleyen StartersHub’ın ana yatırımcıları MV Holding ve Gedik Yatırım’dır.

StartersHub bünyesinde, teknoloji girişimlerine yönelik Startupbootcamp Istanbul hızlandırma programına ek olarak diğer stratejik ortaklar ile açılan sektörel programlar aracılığıyla girişimcilere destek olmaktadır. Bunlardan ilki oyun sektörüne odaklanan Game Garage Netmarble ortaklığı ile gerçekleştirildi. Yakın dönemde yeni bir girişim geliştirme programı olarak StartersHub XO'nun da duyurusu yapıldı. Bu yeni program ilk yılında nesnelerin interneti (IoT), büyük veri ve finansal teknolojiler (FinTech) alanlarındaki startuplara odaklanıyor.

 

Visionteractive Hakkında:

2013 yılının Ocak ayında kurulan Visionteractive, müşterilerinin online ve gerçek dünya arasında köprü kurarak, sosyal medya tabanlı, eğlenceli, interaktif fiziksel ve dijital ürünler geliştirmektedir. Somut bir bağ kurmasını mümkün kılan sosyal medya tabanlı, interaktif, fiziksel ve dijital ürünler geliştiren Visionteractive, TR Angels ve Şirket Ortağım Melek Ağı’nın ardından Startupbootcamp Istanbul programını tamamladıktan sonra StartersHub’dan yatırım almıştır. TOBB tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Startup’ı” ve Wired tarafından 2016 yılında “Avrupa’nın en Başarılı Startupları” listelerinde yer almaktadır. Ayrıca dünyada eğlence ve pazarlama sektörünün en önemli etkinlikleri arasında bulunan IBTM ve Cannes Lions kapsamında da dünyanın en inovatif startuplarından biri seçilmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hindistan'daki Ölülerin Sayısı Çoğalmakta
Hindistan'daki Ölülerin Sayısı Çoğalmakta
Kızarmış Ördek Sattığından Dolayı Öldü
Kızarmış Ördek Sattığından Dolayı Öldü