Temizlik İşlerinizi Bize Bırakın

Hiç ummadığınız zaman umulmadık durumlar meydana gelebilir. Aniden anneniz ve babanız evinize gelebilir ve ya iş ortağınız ansızın ofisinize gelebilir.

Temizlik İşlerinizi Bize Bırakın
Bu içerik 98 kez okundu.

Hiç ummadığınız zaman umulmadık durumlar meydana gelebilir. Aniden anneniz ve babanız evinize gelebilir ve ya iş ortağınız ansızın ofisinize gelebilir. Siz temiz olmayan ver ofis ve evde bu misafirleri nasıl kabul edeceksiniz? Hadi kabul ettiniz ya onlar bu hijyensiz ortama ne diyecek? Biraz insan utanır ve sıkılır değil mi? Bu hala düşmek ister misiniz? Bizim başımıza gelmez demeyin çünkü bu hayal ürünü bir durum değil yaşanabilecek reel bir durumdur. Sizin bu duruma düşmemeniz için firma olarak yanınızdayız. Ev temizliği için sizin belirleyeceğiniz saatlerde hizmetinizi yaparken ofis temizliği için genellikle Pazar günleri hizmetinizi yapıyoruz. Yok, ben haftada bir değil her gün istiyorum diyorsanız ister sabah saatleri isterseniz de akşam saatlerinde hizmet verebiliriz. Siz nasıl uygun görürseniz biz ona uyarız.

temizlik yolda

Evinizdeki temizlik esnasında her şeyi bize bırakabilirsiniz. Elbiselerinizi kuru temizleme firmalarına gönderebilir hatta halılarınızı halı yıkama firmalarına bile gönderebiliriz. Sınırsız temizlik için firmamızı tercih edin. Ofis temizliğinde ev temizliğinde bilinmedik yöntemler kullanıyoruz. Ofisinizdeki halı serleri kaldırmadan özel yöntemlerimizle içine giren tozları ve kum tanelerini temizliyoruz. Sandalye, masa temizliği için cifler yerine sirke kullanıyoruz. Evdeki parkeleriniz için sirke damlatılmış su ile temizlik yaparken limon kabuklarıyla yağlarınızı, islerinizi alıyoruz. www.temizlikyolda.com ekibi olarak ev ve ofis temizliği için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yeni ürünlerin takibinden tutun yeni yöntemlere kadar her şeyi araştırıyoruz ve sizin hizmetinize sunuyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ezan Yasağını Bir Daha Ertelediler
Ezan Yasağını Bir Daha Ertelediler
Bir Anda Dev Çukur Oluştu
Bir Anda Dev Çukur Oluştu