Kızlar Yarışıyor, Anneler Oyluyor!

TRT 1 gündüz kuşağında başlayan “Ana Kuzusu” ile kızlar hem öğreniyor hem yarışıyor. Anneleri ise oyluyor. Gündüz kuşağında öte yandan Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir” ile başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın oynadığı “Adını Sen Koy” ekranlara gelecek.

Kızlar Yarışıyor, Anneler Oyluyor!
Kızlar Yarışıyor, Anneler Oyluyor! Vadi Ay
Bu içerik 294 kez okundu.

TRT 1 gündüz kuşağı 3 yeni programla ekranları renklendiriyor. Hafta içi 5 gün boyunca ekranlara gelen yeni programlar ile ekranlar şenlenecek.

 

Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir” hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spora, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri ekranlara taşımaya devam edecek.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği “Ana Kuzusu” hafta içi her gün 14.45’ten itibaren TRT 1 ekranlarında olacak. Kızların yarışacağı, annelerin oylayacağı 1000 altın ödüllü yarışma; hem öğretecek, hem kazandıracak…

 

Başrollerinde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yer aldığı “Adını Sen Koy” hafta içi her gün 17.00’dan itibaren ekranlarda olacak. Tüm imkansızlıklara ve zorluklara rağmen Ömer ile Zehra’nın yeşeren aşkı TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

 

Tüm İyi Fikirler Bu Programda!

Ünlü Sunucu Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”de Çarşamba günü çocuk sağlığı konusu ele alınacak. Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Dicle İnanç’ın konuk olacağı programda çocuklarda en sık görülen hastalıklar ve tedavi yöntemleri konuşulacak, izleyicilerin soruları canlı yayında yanıt bulacak.

 

Aktar ve Baharatçılar Derneği Başkanı Ayhan Ercan ile bitkisel kürler ve faydaları masaya yatırılacak. Öte yandan İmaj ve güzellik danışmanı Esmeray Yıldırım ile saç ve kaş şekilleri konuşulacak. İyi Fikir 23 Kasım Çarşamba Günü saat 09.30’da TRT 1 ekranında olacak…

 

TRT 1’in Yepyeni Programı Ana Kuzusu

Hafta içi her gün saat 14.45’te yayınlanacak ‘Ana Kuzusu’nda, kızlar, 13 hafta boyunca toplam 1000 çeyrek altını kazanmak için yarışacak, anneleri onlara not verecek. Kızlar ev işlerinde tüm maharetlerini sergilerken, rakiplerinin annelerinden en çok altını almaya çalışacak.

 

Sevilen oyuncu Özlem Balcı’nın sunduğu Ana Kuzusu’nun üçüncü bölümünde kızları bir birinden zorlu görevler bekliyor. İkinci bölümün sonunda 8’er altına sahip kızlar, en çok altını kazanmak için mücadele edecek. Üçüncü bölümde Seda Şan, stor perde temizliği yapacak ve püf noktalarını öğrenecek. Elif Gülcanoğlu, mevsim sebzesi alışverişine çıkacak; Simge Yılmaz, imambayıldı yemeği yaparken; Kübra Göven, giysideki sakız izini çıkaracak. Günün sonunda Özlem Balcı ve anneler, yapılan işleri oylayacak.

 

Adını Sen Koy 48. Bölüm

Zehra, Yener’le buluşmak için eve gittiğinde Ömer de mahalleye gelmiştir. Zehra evden çıktığında sokağın bir ucunda Ömer, diğerinde Yener vardır. Zehra, Yener’i görmesine rağmen Ömer’in arabasına biner. Yolda araba arızalınca İkisi de telefonun çekmediği bir yerde mahsur kalırlar. Zehra, Yener’in kendisini Ömer’le görmesinin gerginliğini yaşarken Ömer de, Zehra’nın kendisinden habersiz mahalleye gitmesinin öfkesi içindedir. Karşılıklı gerilimlerine rağmen, birbirlerine duydukları çekimin etkisine girerler. Alev mahalleye gelir. Bir kez daha Sevim’le konuşacaktır, acaba bu kez gerçeği öğrenecek midir? Ömer ve Zehra eve döndüklerinde aralarında ikisini de şaşırtan bir uyum vardır. Ama Zehra’ya gelen telefon her şeyi alt üst edecektir. Adını Sen koy 23 Kasım Çarşamba günü saat 17.00’da TRT 1 ekranında olacak…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler