İnoksan, Dünyanın İlk Gezici Mutfak Festivali Omnivore İstanbul’a Lezzet Katacak

Endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan, 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Omnivore İstanbul’un mutfak sponsorluğunu bu yıl da üstlendi. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şeflerinin sunum ve görsel şovları, İnoksan mutfaklarında gerçekleştirilecek.

İnoksan, Dünyanın İlk Gezici Mutfak Festivali Omnivore İstanbul’a Lezzet Katacak
İnoksan, Dünyanın İlk Gezici Mutfak Festivali Omnivore İstanbul’a Lezzet Katacak Vadi Ay
Bu içerik 122 kez okundu.

Mutfakta yaratıcık festivali olarak bilinen ve dünyayı gezen Omnivore Festivali’nin İstanbul ayağına, endüstriyel mutfak sektörünün yenilikçi şirketi İnoksan önemli bir destek veriyor. 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında, Sirha İstanbul Fuarı kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşek olan Omnivore İstanbul’un mutfak sponsoru İnoksan oldu. İnoksan, ‘Dünyanın İlk Gezici Mutfak Festivali’ Omnivore İstanbul’un hazırlık ve şov mutfaklarını temin edecek.

 

Yurt içinden ve yurtdışından önemli isimleri ağırlayacak olan Omnivore İstanbul ile ilgili değerlendirmede bulunan İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, “İnoksan olarak hem aşçılık camiasına hem de bu tarz önemli etkiniklere verdiğimiz destekleri ulusal ve uluslararası düzeyde sürdürmeye devam ediyoruz. Etkinlik kapsamında hazırlanacak lezzetlere katkı sağlayacağımız için mutluyuz. Birbirinden yenilikçi ürünlerimiz ile kurduğumuz mutfakların büyük ilgi görmesi ve beğeni kazanması bizleri gururlandırıyor. Dünyanın dört bir yanına kalite götüren bir marka olduğumuzu kanıtlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın en önemli şeflerinin sunum ve görsel şovları, dünyanın ilk gezici mutfak festivalinde İnoksan’ın dünya standartlarında kurduğu bu özel mutfaklarda yapılacak. Ürün kalitemizin farklılığını bir kez daha ortaya koymaya hazırlanıyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler