Geniş Aile 2 Her Türlü izle

Geniş aile isimli serinin son filmi olan Geniş Aile 2: Her Türlü 4 Kasım’da vizyona giriyor ve sinemaseverlerle buluşuyor. Diziden sonra çıkan ve bir önceki film olan Geniş Aile: Yapıştır bir sene önce 29 Ekim 2015 tarihinde vizyona girmişti. İkinci film olan Geniş Aile 2 izle Her Türlü ise çalışmaları tamamlandıktan hemen sonra vizyona giriyor

Geniş Aile 2 Her Türlü izle
Geniş Aile 2 Her Türlü izle Vadi Ay
Bu içerik 262 kez okundu.

Geniş aile isimli serinin son filmi olan Geniş Aile 2: Her Türlü 4 Kasım’da vizyona giriyor ve sinemaseverlerle buluşuyor. Diziden sonra çıkan ve bir önceki film olan Geniş Aile: Yapıştır bir sene önce 29 Ekim 2015 tarihinde vizyona girmişti. İkinci film olan Geniş Aile 2 izle Her Türlü ise çalışmaları tamamlandıktan hemen sonra vizyona giriyor. Çekim çalışmalarına yıl içinde başlanan filmde aynı oyuncular yer alırken bazı yeni isimler de dikkat çekiyor. Bu filmde yeni olan isimlerden birisi de Kardeş Payı dizisinden tanıdığımız Şinasi Yurtsever. Filmde Paçacı rolünü oynayan Şinasi Yurtsever ülkemizdeki iyi oyunculardan birisidir.

 

 

Filmin diğer oyuncu kadrosunda ise önceki filmden tanıdık olan Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bora Akkaş ve Gizem Akman bulunuyor. Filmde Cevahir karakteri yine başına iş açıyor. Filmde kardeşinin icat ettiği ve kumarhanede dolandırıcılık yapmaya yarayan makine ile zengin olma hayalleri kuruyor. Aleti mafya babası Katil Paçacı’nın kumarhanesinde denemesi ile olay örgüsü başlıyor. Cevahir’in dolandırıcılıkla kazandığı paralar başkasının eline geçiyor ve durumu anlayan Paçacı parasını geri istiyor. Paçacı parasını geri almak için önce Cevahir’in sevgilisi olan Pırıl’ı kaçırıyor ve hayatta kalması karşılığında parasını 4 saat içinde geri istiyor.

 

 

Cevahir için bu parayı kazanmanın tek yolu Kıbrıs kumarhaneleri. Kıbrıs’a giden Cevahir’e azılı düşmanı Koyu Bilal’de yardım ediyor ve Kıbrıs’ta amansız bir macera başlıyor. Çakallarla Dans 4 Dans devam ediyor.. Çakallarla Dans serisi komediye hız kesmeden devam ediyor. Sıfır Sıkıntı ile biraz düşüş yaşanmıştı. Ancak bu filmle birlikte yeniden çıkış bekleniyor. Çakallarla Dans 4 izle Full izle filmi önemli bir izleyici sayısına ulaşacak gibi duruyor. Yerli Komedi Filmleri 2016 yılında da hız kesmeden devam ediyor.. Kaliteli komedi filmleri 2017 yılında da sizlerle olacak. Recep İvedik ve Çalgı Çengi en fazla beklenen filmler arasında.. Çakallarla Dans 4 biraz soft kalacak ama komedi filmleri içinde iyi bir yeri mevcuttur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler