Satış noktası veritabanı yönetimi nedir?

Şirketinizin satış noktası veritabanını en doğru şekilde yönetmek istiyorsunuz. Peki nasıl? Satış noktası veritabanı yönetiminde en önemli konu aktif ve pasif satış noktalarının analizinin düzenli olarak yapılması ve verilerin her zaman güncel tutulmasının sağlanmasıdır.

Satış noktası veritabanı yönetimi nedir?
Satış noktası veritabanı yönetimi nedir? Vadi Ay
Bu içerik 515 kez okundu.


Şirketinizin satış noktası veritabanını en doğru şekilde yönetmek istiyorsunuz. Peki nasıl? 
Satış noktası veritabanı yönetiminde en önemli konu aktif ve pasif satış noktalarının analizinin düzenli olarak yapılması ve verilerin her zaman güncel tutulmasının sağlanmasıdır. Bu konuda satış ekibinin yaptığı ziyaretlerin takibi ve raporlaması sonucunda tüm noktaların güncel bilgilerine sahip olabileceğiniz bir sistem kullanmanız gerekmektedir. Böylece satış noktası verileriniz düzenli ve güncel kalacaktır. 

 


Satış dağıtım alanında en çok zorluk çekilen konulardan biri güncel ve sağlıklı bir satış noktası veritabanına sahip olmaktır. Satış noktası veritabanı sürekli olarak güncellenmeli, yeni noktalar eklenmeli, pasif noktalar çıkarılmalı, suistimale açık alanların engellenmesi, düzenli olarak noktaların değerlendirmesi yapılmalıdır. Bu süreçte Geovision Group, şirketlerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında sunduğu çözümler ile karşılayarak satış noktası veritabanını yönetir. 

 


Türkiye’nin önde gelen alkollü içecek markalarından biri ile 2008 yılından beri sürdürdüğümüz stratejik iş ortaklığımız kapsamında en kapsamlı periyodik araştırma ve ölçümleme projelerinden birini yürütüyoruz. Bu proje sayesinde her bir satış noktasının potansiyelini gözlemleyebiliyor ve kontrollü olarak yönetebiliyoruz.
Kaynak: http://geovisiongroup.com/tr/satis-noktasi-veritabani-yonetimi-nedir/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı