Linke Tıklayan Herkes O Yazıyla Karşılaşıyor

Otomobiller için ÖTV artış oranlarının yürürlüğe girmesinin hemen sonrasında, firmaların internet siteleri üzerindeki fiyat listesine hiç bir şekilde ulaşılamıyor. Sitelerde yer alan fiyat linkine tıklayan herkes ‘'Fiyat listemiz güncellenmektedir'’ şeklindeki mesaj ile karşılaşıyor.

Linke Tıklayan Herkes O Yazıyla Karşılaşıyor
Linke Tıklayan Herkes O Yazıyla Karşılaşıyor darkdevil
Bu içerik 173 kez okundu.

Otomobiller için ÖTV artış oranlarının yürürlüğe girmesinin hemen sonrasında, firmaların internet siteleri üzerindeki fiyat listesine  hiç bir şekilde ulaşılamıyor. Sitelerde yer alan fiyat linkine tıklayan herkes ‘'Fiyat listemiz güncellenmektedir'’ şeklindeki mesaj ile karşılaşıyor.

ÖTV zammının basına yansımasının ardından binlerce kişi yeni fiyatları öğrenmek için firmaların internet sitelerine erişmeye çalışırken, fiyat linkine tıkladıklarında ‘Fiyat listemiz güncellenmektedir’ mesajı ile karşılaşıyor.
Bazı sitelerde ise fiyat linki hiç açılmıyor.

 

Otomobilde özel tüketim vergisi (ÖTV) oranlarında motor  silindir hacminin yanı sıra fiyat kriteri de Resmi Gazete’de yayımlanarak devreye alındı. Buna göre, 40 bin liranın altındaki araçların fiyatında herhangi bir değişiklik olmazken, 40 bin liranın üzerindeki araçlarda silindir hacmine ve fiyat dilimlerine göre ÖTV'den kaynaklanan zam 2.340 liradan başlayıp 23.600 liraya kadar çıkıyor.

otv otomobil zam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler