Fiyatı Dudakları Uçuklatıyor

Kocaeli ilinin Gebze ilçesi içerisinde faaliyet göstermekte olan bir kuyumcu 360.000 lira değerindeki altın elbiseyi dükkanının camında sergileyerek satışa çıkarttı. Kuyumcu olan Orhan Uslu ''Kemeri bulunan ve tamamı el işçiliği olarak 14 ayar altından üretilmiştir'' ifadelerine yer verdi.

Fiyatı Dudakları Uçuklatıyor
Fiyatı Dudakları Uçuklatıyor darkdevil
Bu içerik 134 kez okundu.

Kocaeli ilinin Gebze ilçesi içerisinde faaliyet göstermekte olan bir kuyumcu 360.000 lira değerindeki altın elbiseyi dükkanının camında sergileyerek satışa çıkarttı. Kuyumcu olan Orhan Uslu ''Kemeri bulunan ve tamamı el işçiliği olarak  14 ayar altından üretilmiştir'' ifadelerine yer verdi.


Kocaeli’nin Gebze ilçesinde kuyumculuk yapan Orhan Uslu, 360 bin TL değerindeki altın elbiseyi dükkanında sergilemeye başladı. Gebze Hacı Halil Mahallesi'nde bulunan kuyumcu dükkanında sergilenen altın elbise, aynı zamanda alıcılarını bekliyor. Kuyumcuda satışa çıkarılan altın elbise 3 buçuk kilogram ağırlığında ve 14 ayar altın kullanılarak üretildi. 14 ayar altın kullanılarak üretilen altın elbise, İstanbul’da düzenlenen CNR Expo Dünya Altın Fuarında sergilendiği ve fuarda Araplar tarafından yoğun ilgi gösterildiği öğrenildi.

Gebze’de sergilenen ve 360 bin TL fiyatla satışa çıkarılan altın elbise ile ilgili açıklamalarda bulunan kuyumcu Orhan Uslu, “Altın elbisemiz İstanbul CNR Expo Fuarı’nda sergilendi. Yaklaşık 3 buçuk kilogram ağırlığında geliyor. Kemeri olan ve tamamı ile el işçiliği olan 14 ayar altından üretilmiştir. TL değeri 360 bin Türk Lirası’na tekabül ediyor. Tanınan bir iş adamı için sipariş verdik. Şuanda ufak bir tasarım değişikliği ile özel olarak üretiyoruz. Bir tane daha farklı bir tasarım da yakın bir süre içerisinde gelecek” dedi.

Altın elbisenin, ismi açıklanmayan tanındık bir iş adamı tarafından satın alındığı ve bir başka iş adamı tarafından da özel sipariş verildiği öğrenildi.

 

kuyumcu gebze expo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı