Oturduğunuz Yerden İngilizce Dersi

Oturduğunuz Yerden İngilizce Dersi
Oturduğunuz Yerden İngilizce Dersi ajans27
Bu içerik 251 kez okundu.

 

İyi seviyede yabancı dil bilmek, son yıllarda zorunluluk haline gelmiştir. Bir turizm ülkesi olan ülkemizde kolayca iş bulmak, iyi derecede öğrenilen yabancı dil sayesinde mümkündür. Eskiye oranla, son yıllarda okullarda daha kapsamlı dil dersi verilmesine rağmen, pratikte ezberin faydası bulunmaz. Yabancı dili daha kapsamlı öğrenebilmek için, düzenli olarak konuşmak gerekir. İyi derecede İngilizce veya yanında başka diller öğrenmek ise artık çok koladır. Her hangi bir kursa gitmek için zaman ayırmak yerine, ev ortamından yaşadığınız bölgeye en yakın eğitmenleri karşınıza seren https://preply.com/tr ister skype üzerinden yazışarak, ister yüz yüze görüşerek dil öğrenme şansı veren bir sistemdir.

 

Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyete başlayan ve kısa süre içinde tüm dünyada kullanılan sisteme giriş yaparak, farklı arkadaşlar edinmeniz ve öğrendiğiniz dili geliştirmeniz de mümkündür. 12 000 ‘den fazla eğitmen ile hizmet veren sistemde, her dil için yüzlerce eğitmen seçme şansı mevcuttur. Bu eğitmenler arasından; yaşadığınız yere, bütçenize ve çalışma saatlerinize uyumlu olanı seçmek ise size kalır. Üstelik sistemin esası karşılıklı memnuniyet ilkesine dayandığı için, sorun anında para iade uygulaması mevcuttur.

Skype dil eğitim sisteminin işleyişinden memnun kalmadığınız anda, kolayca çıkış yapma imkânı da bulunur. Hem eğitmenin öğrenciyi seçip teklif vermesi hem öğrencinin eğitmenini seçip teklif vermesi mümkündür. Üstelik seçtiğiniz halde verim alamadığınız eğitmeni değiştirme garantisi veren, ücret iadesi imkânı bulunan bir sistem olduğu için tamamen güvenlidir.

İster İngilizce, ister diğer dünya dilleri kolayca öğrenilebilir. İngilizce bilen ve farklı diller öğrenmek isteyen çok sayıda öğrenci dil eğitim sisteminden faydalanmaktadır. Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Çince, Arapça, İspanyolca ve Japonca gibi tüm dillerin eğitmenleri ile buluşmak için, tek yapmanız gereken ise sisteme giriş yapmak ve kendiniz hakkında kısa bir profil oluşturmaktır.

 

Hazırlanan profilde kendiniz ile ilgili tüm ayrıntıları vermeniz gerekir. Yaşadığınız şehir, yaş gurubunuz, eğitim almak istediğiniz saat aralığı gibi detaylar, seçeceğiniz eğitmen ile sorun yaşamanızı önler. Dil eğitimi için çok fazla zaman ve para ayırmanız da gerekmez. Piyasa şartlarından çok daha hesaplı şekilde ders almak mümkündür. Sistemde değişik fiyat aralıklarında çalışan eğitmenler bulunduğu için, kendi bütçenize en uygun eğitmen ile anlaşma olanağınız bulunur. Eğitim saatleri ise yine sizin uygun olduğunuz saatlere göre ayarlanabilir. Yüz yüze görüşmek için vaktiniz bulunmadığında, skype üzerinden görüntülü olarak veya yazışarak ders görmeniz mümkündür.

 

Sisteme giriş yapıp ilk dersini gören öğrenciler, eğitmen hakkında yorum yapmaktadır. Farklı eğitmenler hakkında yapılan yorumlar ise hangi eğitmen ile çalışmanız gerektiği konusunda fikir verecektir. Skype üzerinden dil eğitimi veren eğitmenlerin ise kendi öğrenci gurubunu seçme imkânı vardır. Eğitim için daha önce bırakılan profiller kapsamlı olarak değerlendirilir. Çalışma saatleri ile uyumlu olan öğrenciler için teklif gönderilir. Bu çalışma sistemi hem öğrencilerin hem eğitmenlerin seçim yapmasına imkân tanıdığı için karşılıklı memnuniyet oldukça önemlidir. Kolayca dil öğrenmek ve pratik yaparak öğrendiğiniz dili geliştirmek için tek yapmanız gereken ise Preply dil eğitim sistemi ile tanışmak, kayıt yaptırmaktır.

Uzmanlar tarafından oldukça profesyonelce hazırlanan dil eğitim sisteminin, ödeme şekli kolaydır. Alınan dersler için gurup oluşturma olanağı bulunduğu için fiyatlar oldukça hesaplıdır. Değişik ödeme seçenekleri mevcuttur ve ödemeyi oturduğunuz yerden yapma şansı bulunur. Sistemin kendisi kişiyi yormaz. Kolayca dil eğitimi almak, değişik arkadaş gurupları ile çalışmak için yapmanız gereken tek şey, profil oluşturmak ve yorumlardan eğitmenler hakkında bilgi alıp istek göndermek olacaktır.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler