PUTİN, ALMANYA'DA KANLI OYUNCAKLARLA KARŞILANDI !

Putin Almanya'da kötü bir sürprizle karşılaştı Ama olumsuz anlamda...Putin bunu hiç beklemiyordu.Halep'te bombalanan çocukları temsil eden oyuncaklar Putin'i utandırmıştır dileğiyle...

PUTİN, ALMANYA'DA KANLI OYUNCAKLARLA KARŞILANDI !
PUTİN, ALMANYA'DA KANLI OYUNCAKLARLA KARŞILANDI ! serkan
Bu içerik 335 kez okundu.

Bugün 19 Ekim'de, Almanya’nın başkenti Berlin’de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in de katılımıyla yapılacak olan Normandiya Dörtlüsü buluşması öncesi aktivistler onlarca ‘kana bulanmış’ oyuncak ayıcığın kullanıldığı bir eylem düzenledi.

Bz-Berlin’in haberine göre aktivistler kırmızı boyaya bulanmış ve pansuman yapılmış oyuncak ayıcıkları, Almanya Parlamentosu binası önüne yerleştirdiler. Oyuncakların Suriye savaşı sırasında hayatını kaybeden çocukları sembolize ettiği ifade edildi.

Eylemciler böylece Suriye savaşına dikkat çekmeye çalışarak Halep'te çocukların bombalanmasına sor verilmesini talep ettiler.

Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko, Ukrayna'nın doğusundaki krize çözüm bulmak amacıyla Normandiya formatında Almanya'nın başkenti Berlin'deki zirve toplantısında bir araya geldiler.

Yaklaşık yarım saat gecikmeyle başlayan zirvede, Minsk Antlaşması'nın uygulanmasında gelinen durumun ve bundan sonra atılacak adımların ele alınacağı belirtildi. Toplantı kapsamında liderlerin Suriye'deki durumu da ele alması bekleniyor.

QHA

putin kanlı oyuncak almanyai
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler