DÜNYA UTAN! ÜMRAN 5 KARDEŞİ ÖLDÜ

ÜMRAN'DAN KÖTÜ HABER VAR

DÜNYA UTAN! ÜMRAN 5 KARDEŞİ ÖLDÜ
DÜNYA UTAN! ÜMRAN 5 KARDEŞİ ÖLDÜ serkan
Bu içerik 260 kez okundu.

Ümran'dan Kötü Haber varKan gölüne dönen Suriye'de Halep kenti bombalanırken fotoğrafı çekilen Ümran yine bomabalrın hedefi oldu ama kardeşleri hayatını kaybetmesine rağmen o yaşıyor.Ama 5 kardeşi öldü. Suriye’nin Halep kentinde Kasırcı bölgesinin geçen ağustos ayında bombalanması sırasında enkaz altından çıkartılan ve ambulansta çekilen görüntüsüyle hafızalara kazınan 5 yaşındaki Umran’ın yeni bir bombardımanda hayatını kaybettiği öne sürüldü.

İkinci kez bu iddianın ortaya atılması üzerine HABERTÜRK, ağustos ayındaki bombardımanda Umran’ın fotoğrafını çeken gazeteci Mustafa Sarut’a ulaştı.

Sarut, HABERTÜRK’e yaptığı açıklamada, Umran’ın hayatta olduğunu ve bölgeye 4 gün önce yapılan bombardımanın dışında yeni bir saldırı gerçekleştirilmediğini söyledi.

Sarut, HABERTÜRK’ün bilgisi üzerine sabah saatlerinde Umran’ın ailesinin evine ziyarette bulundu. Umran’ın babası da 3 gün önce bir bombardıman yaşandığını ve evlerinin yakınına düşen bomba nedeniyle 5 çocuğun öldüğünü belirtti. Babası, Umran’ın fotoğrafının çekilmesine izin vermedi.

kaynak habertürk-internethaber
 

ÜMRAN SURİYE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı