Zalim adam Hırsını köpekten çıkardı

Geçitkale Tatlısu yolunda canı sıkkın diye sahipsiz köpeğe av tüfeği ile ateş ederek yaralayan Ahmet Çiftçioğlu mahkemeye çıkarıldı

Zalim adam Hırsını köpekten çıkardı
Zalim adam Hırsını köpekten çıkardı ulke
Bu içerik 3433 kez okundu.

Geçitkale -Tatlısu anayolunda alkol tesiri altında olan belediye çalışanı Ahmet Çiftçioğlu canı sıkkın diye sahipsiz olan köpeği av tüfeği ile yaraladı. Çiftçioğlu’nun 2 el ateş açarak kalçasından yaraladığı köpeği polisler veterinere yetiştirirken, zanlı tutuklandı. “Kanunsuz ateşli silah taşıma ve tasarruf”, “Patlayıcı madde taşıma ve tasarruf”, “Kanunsuz ateşli silah kullanma” ve “Hayvanlara zarar verme” suçlamaları ile Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılan zanlı, hakkında yürütülen soruşturmanın tamamlanmasının ardından teminata bağlandı.

Araç içinden ateş açtı

Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Veysel Durmuş mahkemede verdiği ifadesinde zanlı Ahmet Çiftçioğlu’nun 23 Kasım 2016 da saat 17:00 de Geçitkale-Tatlısu eski anayolunda bulunan su deposu yanında kullandığı araç içinde kanunsuz olarak tasarrufunda bulundurduğu av tüfeği ile başı boş sokak köpeğine 2 kez ateş ederek köpeğin kalçasından yaralanmasına sebep olduğunu açıkladı. Zanlının suç üstü yakalandığını ifade eden Durmuş, zanlının tasarrufunda 115 adet av tüfeği fişeğinin  bulunarak emare alındığını açıkladı. Yaralanan köpeğin veterinere götürülerek tedavisine başlandığını ifade eden Durmuş zanlı hakkında başlatılan soruşturmanın tamamlandığını belirterek zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

Teminata bağlandı

Mağusa Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Hazal Hacımulla zanlının yurt dışına çıkışını yasaklayarak tüm kimlik pasaport ve seyahat belgelerine el konulması yönünde talimat verdi. Zanlının 2 bin TL nakdi teminat yatırmasına karar veren Yargıç Hacımulla ayrıca KKTC vatandaşı 2 kefilin 10 bin TL kefalet senedi imzalamasına karar verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İtalya İçerisinde Büyük Bir Deprem Fırtınası
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı
İsrail Askerleri Yıkım İçin Baskın Yaptı