Kütahya'da şok olay

Kütahya’nın Aslanapa ilçesinde yaşayan bir baba sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı kişi tarafından 1 hafta önce kaçırıldığını iddia ettiği 15 yaşındaki kızının hayatından endişe ettiğini söyleyerek biran önce bulunmasını istiyor.

Kütahya'da şok olay
Kütahya'da şok olay ulke
Bu içerik 4398 kez okundu.

Olay geçtiğimiz hafta cumartesi günü Aslanapa ilçesine bağlı Örenköy’de meydana geldi. İddiaya göre 15 yaşındaki F.Ç. isimli kız sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı S.G. tarafından kaldığı köyden kaçırıldı. Savcılığa suç duyurusunda bulunan ailesi bir haftadır kendinden haber alamadıkları kızlarının hayatından endişe ettiklerini söyleyerek yekililerden kızlarının bulunması için yardım istedi.
Olayla ilgili konuşan baba Yakup Ç. “Kızım internetten S.G. ile tanışmış bizim haberimiz yoktu. Geçen hafta cumartesi günüde öğle saatlerinde köyden alıp götürmüşler. Bize daha sonra bir yakınımız söyledi bu kişinin ismini. Bizde hemen jandarmaya sonra savcılığa başvurduk kızımızın bulunması için yardım isteyerek o kişiden şikayetçi olduk. Jandarma kaçırdığını düşündüğümüz kişinin evinde arama yapmış ama kızımı bulamamış. Bu kişinin daha öncede aynı şekilde yaşları küçük 2 kızı daha kaçırıp sonrada saldığı duyduk. Kızımızın hayatından endişe duyuyoruz. Yetkililerin daha duyarlı olmalarını istiyorum. Benim kızımın yerinde Allah korusun kendi çocuklarında olabilir. Çok zor çok çaresiz bir durum. Elimiz kolumuz bağlı bir haber bekliyoruz.” Diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Mahkeme Adalar İçin Mısır'ın Toprağıdır Kararını Verdi
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler
Çin İçin Protesto Notası Gönderdiler