Girne'de Otobüste Erkek Çocuğuna Taciz

Lefkoşa – Girne otobüslerinde yolcu olarak bulunan 18 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile tutuklanan zanlı Kadir Akkılıç bugün Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Girne'de Otobüste Erkek Çocuğuna Taciz
Girne'de Otobüste Erkek Çocuğuna Taciz ulke
Bu içerik 4208 kez okundu.

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru Burçin Korgan olayla ilgili bulguları aktardı. Korgan huzurda bulunan zanlı 66 yaşındaki otobüs şoförü Kadir Akkılıç’ın 20 Ekim tarihinde 12.30 raddelerinde Girne – Lefkoşa seferinde otobüste son yolcu olarak kalan A.B isimli 18 yaşındaki şahsa hitaben “Çorumda senin gibi parlak çocuklar var mı?” dedikten sonra elini tuttuğu ve fiziksel tacizde bulunduğu yönünde şikâyet bulunduğunu söyledi. Polis mesele ile ilgili çevre şahadeti bulunmadığını ancak incelenmesi gereken kamera kayıtları olduğunu belirterek soruşturmanın salimen yürütüle bilmesi için zanlının 2 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Polis şahadetinin ardından söz alan zanlı avukatı müvekkilinin suçsuz olduğunun anlaşılması için talep edile süreye itirazı bulunmadığını belirtti.

Yargıç Vedia B. Barkın huzurunda verilen şahadeti değerlendirerek zanlının suçlu olup olmadığının anlaşılması için soruşturma maksatlı 2 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi