Cinlerin musallat olduğu ailenin hayatı karardı

Bartın’da bir aile, kendilerine cinlerin musallat olduğunu söyleyerek yetkililerden yardım istedi.

Cinlerin musallat olduğu ailenin hayatı karardı
Cinlerin musallat olduğu ailenin hayatı karardı ulke
Bu içerik 7559 kez okundu.
Bartın’ın Uzunöz Köyü’nde yaşayan bir ailenin evine musallat olan cinler, tüm camları kırarak evin üst katındaki eşyaları altüst ediyorlar. Evde yaşayan kadın ve iki çocuğuna zarar verdikleri iddia edilen cinlerden kurtulmak için her yolu deneyen aile yardım bekliyor.
İki katlı evin üst katına korkudan çıkamadığını belirten G.T., yaptığı açıklamada, “Evimize musallat olan 3 cini çocuklarım ve ben görüyoruz. Bazen yüzü kurtlanıyor bazen güzel olarak görünüyor. 3 tane muska varmış. Annen ile baban su çıkarmak için kuyu açtıklarında onlar gömdü ve annen bulacak dediler. Çok uzaktan gelmişler, biri erkek 2 bayan cin. Bir keresinde çocuğumu fırlatıp tuttu ve çocuğun hoşuna gitti. Kızıma da köpek, at şeklinde gözküyorlar ve komşuya gittiğimizde korkudan yerinden kıpırdayamadı. Kıza kötü oğlana iyi gözüküyorlar. Kız çocuklarını sevmediğini söylüyor. Birinden birini öldürecem, evinden ölü çıkacak dediler. Sebebinin muskalar olduğunu söylüyorlar. Öğlen ezan okununca ve akşam namazından sonra geliyorlar” dedi.
Aile Yardım Bekliyor
Evlerine çok hoca getirdiklerini ve bir çare bulamadıklarını belirten aile, “diyanete gittik, müftümüz okuyun düzelir dedi ama okuyoruz düzelmiyor. Diyaneti aradık, onlarda dalga geçer gibi onları bize gönderin diyerek dalga geçiyorlar. Biz bir yardım bekliyoruz. Evde tüm eşyalar darmadığın oldu ve camlar kırıldı. Allah rızası için bizi bunlardan kurtaracak bir yardım eli bekliyoruz” dediler.
Muhabire çekim esnasında taş atıldı
Evden görüntü almak için köye giden İha muhabiri Mustafa Kurt, eve girip çekim yaptığı esnada bir anda taş atılması üzerine yaşanan korku dolu anları saniye saniye kaydetti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mustafa     0000-00-00 Orda olup onlarla bire bir gorusmek konusmak isterdim sakın hafife almayin ve sakada olsa gideyim demeyin hayatiniz felc olur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
İsrail'in Eski Dışişleri Bakanı'nın Hakkında Şoke Eden İddia
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi
Paris İçerisindeki Toplu Ulaşımda Şoförsüz Otobüslerin Dönemi